Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

KAIRIŲ SENIŪNIJA DŽIAUGIASI NAUJOVĖMIS – NAUJU TRAKTORIUMI, GRAŽINAMA APLINKA IR ATNAUJINAMOMIS SENIŪNIJOS PATALPOMIS

2022-05-19 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono savivaldybės Kairių seniūnijos seniūnas Artūras Šulčius, seniūno pavaduotoja Alma Macijauskienė Savivaldybės merui Antanui Bezarui ir Administracijos direktoriui Gipoldui Karkleliui pristatė seniūnijoje pastaruoju metu atliktus darbus bei naują pirkinį – traktorių LS-90.

Seniūnas Artūras Šulčius džiaugėsi, kad prieš kelerius metus kilusi idėja pirkti seniūnijoms naujus traktorius – labai pasiteisino. „Patys seniūnai sudarėme eiliškumą pagal kiekvienos seniūnijos poreikius ir tvirtinant Savivaldybės metų biudžetą, kasmet atsižvelgiama ir į šiuos seniūnijų pageidavimus“, – sakė Kairių seniūnas Artūras Šulčius.

Jo teigimu, technika – traktoriai ir jiems pritaikyti padargai žymiai paspartina daugelį darbų seniūnijoje. Seniūnija turi ir senąjį traktorių MTZ-80, o Kairių seniūnijoje du darbuotojai – darbininkas ir ūkio reikalų tvarkytojas turi traktorininko pažymėjimus, tad turint du traktorius žiemą greičiau bus nuvalomi seniūnijos prižiūrimi keliai, šaligatviai.

Seniūnas vardijo, kad seniūnija šiltuoju metų sezonu traktoriumi pjauna žolę, su mulčeriu naikina krūmus, išveža atliekas iš kapinių, patys atsiveža reikiamų krovinių, pavyzdžiui, žemių prie kapinių, gėlynų, o žiemą vykdo kelių priežiūra – valo sniegą, barsto slidžius kelių ir šaligatvių ruožus.

„Ženkliai darbus palengvintų, jeigu pavyktų įsigyti prie naujojo traktoriaus frontalinį krautuvą. Tie seniūnai, kurie turi įsigiję tokius krautuvus labai džiaugiasi ir sako, kad tai ne tik paspartina darbus, bet ir tausoja žmonių sveikatą“, – sakė seniūnas.

„Seniūnai tvarkosi ūkiškai, pačios seniūnijos atlieka daug darbų. Žiemą – druską pasibarsto, šaligatvius nuvalo, vasarą – daug viešųjų erdvių patys nušienauja, krūmus mulčiuoja. Darbai nudirbami ir greičiau, ir efektyviau, ir taupiau – tam labai pritariu. Seniūnai patys sprendžia, kuriai seniūnijai atėjo eilė pirkti naują traktorių“, – džiaugėsi nauju Kairių seniūnijos pirkiniu Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras.

Kairių seniūnas Artūras Šulčius džiaugėsi ir naujais dekoratyviais želdiniais, kurie jau pasodinti ar bus sodinami viešosiose Kairių miestelio erdvėse. O seniūnijos darbuotojai ir lankytojai džiaugiasi atsinaujinusiu seniūnijos pastatu – remontai atlikti ir bendrosiose patalpose ir darbuotojų kabinetuose. Kol kas neremontuoti liko seniūno ir jo pavaduotojos kabinetai.

Administracijos direktorius Gipoldas Karklelis džiaugėsi, kad kasmet iš biudžeto skiriama pakankamai lėšų seniūnijų tvarkymui – gražėja rajono gyvenvietės, tvarkomos viešosios erdvės, taip pat atsinaujina ir seniūnijų pastatai.

Šiaulių rajono mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-05-19 09:46

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}