Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

PASAULINĖS TURIZMO DIENOS PROGA RAJONO MOKINIAI KVIEČIAMI PIEŠTI!

2021-09-15 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Pasaulinė turizmo diena minima rugsėjo 27-ąją. Šia proga Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras šiais metais turizmo dieną paminės spalvotai ir kūrybingai kartu su rajono mokiniais. Šia proga kviečiami Šiaulių rajono mokyklų 1-4 klasių mokiniai registruotis ir dalyvauti piešimo popietėje Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centre, kuris įsikūręs prie Kryžių kalno.

Registracija bus vykdoma iki 2021 m. rugsėjo 21 d. elektroniniu paštu siauliuraj@gmail.com, nurodant atvykstančių klasių ir mokinių skaičių.*

Piešime kreidelėmis ant tako Kryžių kalno link. Piešinių tema – visos esamos ir vaikų vaizduotėje sukurtos transporto priemonės: oro balionas, dviratis su valtimis vietoje ratų, sraigtasparnis su musės sparnais, traukinys su moliūgais vietoje vagonų... Viskas, kuo galima ir kuo norėtųsi keliauti! Jei lis lietus, mokinių užsiėmimai persikels į centro patalpas - piešime akvarele ant lapų. Visomis reikalingomis priemonėmis piešimui pasirūpins Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras.

*Išsamesnė informacija apie renginį bus išsiųsta visoms Šiaulių rajono mokykloms.

Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro informacija

Informacija atnaujinta 2021-09-15 12:58

Komentarai

Vardas
El. paštas
name
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}