Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

PIKTUIŽIUOSE GYVENTOJŲ PRAŠYMU ĮRENGTAS AUTOBUSŲ STOTELĖS PAVILJONAS 

2021-04-28 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono Šakynos seniūnijos Piktuižių kaime pastatytas naujas autobusų stotelės paviljonas. Pro Piktuižius eina regioninės reikšmės kelias, priklausantis VĮ „Lietuvos automobilių kelių direkcija“, kuri ir atliko paviljono įrengimo darbus. Stotelės paviljonas pastatytas iš metalo konstrukcijų ir stiklo,  pastatytas suoliukas. Įrengiant stotelės paviljoną buvo suformuotas grunto paaukštinimas, įrengta lietaus vandens pralaida, sudėtos trinkelės.

Gyventojai ne kartą prašė, kad Piktuižių autobusų stotelėje būtų įrengtas dengtas paviljonas. VĮ „Lietuvos automobilių kelių direkcija“ planavo šią autobusų stotelę pastatyti spalio mėnesį, tačiau prieš mėnesį pradėti darbai šiuo metu jau yra baigti, belieka sutvarkyti tik aplinką, pasėti žolę.

Piktuižiuose autobusų sustojimo vietoje paviljonas buvo būtinas, nes kasdien nemažai šio kaimo gyventojų vyksta į darbą, laukiant transporto bus kur pasislėpti nuo lietaus ar žvarbaus vėjo. Paviljone telpa 10 žmonių.

Šakynos seniūnijos seniūnas Mindaugas Gedvila pažymėjo, jog dėl autobusų stotelės reikalingumo buvo kreiptasi į Šiaulių rajono savivaldybės merą Antaną Bezarą ir Seimo narį Liudą Jonaitį, kurie ne kartą kreipėsi į „Lietuvos automobilių kelių direkciją, kad autobusų stotelės paviljonas būtų pastatytas, nes gyventojams yra labai reikalingas.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Šakynos seniūnijos nuotraukos

Informacija atnaujinta 2021-04-28 15:52

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}