Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

PIRMASIS DVIŠALIS DOLYNA (UKRAINA) IR ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBIŲ SUSITIKIMAS – NUOTOLINIU BŪDU

2021-11-23 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

2021 m. lapkričio 17 d. vėlyvą popietę įvyko pirmasis dvišalis Dolyna (Ukraina) ir Šiaulių rajono savivaldybių susitikimas nuotoliniu būdu. Abi savivaldybės dalyvauja tarptautiniame projekte „Pasitikėjimo tiltai“. Šio projekto tikslas – Europos Sąjungos šalių ir Ukrainos keitimasis gerąja patirtimi, skirtingų šalių ir kultūrų piliečių suartinimas, tarptautinių partnerysčių tarp Europos savivaldybių plėtojimas.

Pirmojo susitikimo metu miestų atstovai vieni kitiems pristatė savo savivaldybes ir aptarė galimas bendradarbiavimo sritis. Abi pusės daugelyje sričių rado panašumų, pavyzdžiui, kalbant apie kultūrą, jaunimo politiką, finansų valdymą, socialinių paslaugų gerinimą, turizmo infrastruktūros gerinimą ir skatinimą.

COVID-19 situacija ir vakcinacija, energijos vartojimo efektyvumas ir didėjančios dujų kainos, investicijos ir verslo patrauklumas, socialinių projektų įgyvendinimas – tai tik kelios temos, kurios buvo aptartos pirmojo susitikimo metu.

Šiaulių rajono ir Dolyna savivaldybių vadovai džiaugėsi, kad turi galimybę bendradarbiauti, pasidalinti patirtimi, gerąja praktika ir įgūdžiais, idėjomis ir ateities planais.

Ateityje ir toliau planuojama tęsti bendravimą nuotoliniu būdu. 2022 m. pavasarį numatyti pažintiniai vizitai, 2022 m. vasarą planuojamos stažuotės. Projektas vyks iki 2022 m. rugpjūčio mėnesio.

Pirmame dvišaliame savivaldybių susitikime dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės vadovai: meras Antanas Bezaras ir jo pavaduotojas Česlovas Greičius, mero padėjėja Rita Žadeikytė, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis su pavaduotoja Regina Rupšiene, tarybos narys Algis Mačiulis, Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vedėja Audronė Birutienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus, jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė, Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Jurgaitienė, Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Kristina Duseikaitė-Pekštienė.

Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Jurgaitienė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2021-11-23 13:46

Komentarai

Vardas
El. paštas
name
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}