Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

RUDENS GĖRYBIŲ ŠVENTĖ NAISIUOSE SUKVIETĖ PASIGROŽĖTI DERLIUMI

2020-09-15 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Rugsėjo 12 dieną Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Naisių filialo kultūros darbuotojos naisiečius ir svečius sukvietė į kasmetinę  rudens derliaus šventę, kur skambėjo ne tik ansamblių koncertai.  Apsilankę joje  turėjo progos  pasigrožėti meninėmis  rudens gėrybių kompozicijomis, maloniai praleisti laiką kvietė  žaidimai, atrakcijos ir  edukacijos  vaikams ir suaugusiems bei  prekybininkų mugė.

Su švente visus sveikino garbūs svečiai: LR Seimo nariai  Liudas Jonaitis ir Seimo laisvės kovų ir istorinės atminties komisijos pirmininkas Arūnas Gumuliauskas bei Europos parlamentaro nario Broniaus Ropės padėjėja Daiva Puplauskienė.

Rudens derliaus-moliūgo šventės svečius linksmino:   ŠRSKC muzikos grupė „Tykiai”, vadovas Alvaidas Bernotas, Raudėnų filialo liaudiškos muzikos kapela „Jaunimėlis”, vadovas Algis Aušbikavičius,   Gilaičių filialo Sauginių liaudiškos muzikos kapela, vadovės Regina Krikštanavičienė  ir Kristina Lučinskaitė bei Naisių filialo mišrus ansamblis „Versmė“, vadovaujamas Audronės Treinauskienės.

Šventėje netrūko pramogų ir edukacijų vaikams ir suaugusiems, į kurias kvietė edukatorė Viktorija,  ŠRSVB Naisių  bibliotekininkė Benita Dabregienė, o  muiliukų gamybos paslaptimis dalinosi meškuitietė Gitana Miežienė. Šunų dresūros mokyklos „Laukinė orchidėja“ tarptautinės kategorijos dresūros teisėjas Alfonsas Dauskurdis pasirodė su dviem  belgų aviganiais.

Visų dėmesio sulaukė ir mielai daugelis įsiamžino  rudens gėrybių menines kompozicijas, kurias šventei kūrė Meškuičių gimnazijos Naisių skyriaus mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos, naisietės Jelena Lileikienėi ir  Elena Naglienė.

Tautodailininkai, prekybininkai ir Meškuičių gimnazijos Naisių skyriaus mokiniai kvietė  apsilankyti dekoratyvinių augalų ir vaismedžių, daržovių ir vaisių, saldumynų ir  įvairių skanėstų mugėje.

Šventę vedė kolegos, kultūros darbuotojai, Sigutė Butvidienė ir Gintaras Kiura.

Naisių filialo  informacija ir nuotraukos

Apie viešinimą informuota renginio metu

Informacija atnaujinta 2020-09-15 10:27

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}