Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŠEŠTADIENĮ Į KURŠĖNUS KVIEČIA JUBILIEJINIS JOMARKAS IR SENOSIOS GAISRINĖS 135-ASIS JUBILIEJUS

2021-09-16 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Rugsėjo 18-ąją, šeštadienį, Kuršėnuose rengiama Rudens šventė – Jomarkas, kuri šiemet vyks jau 10-ąjį kartą. Šių metų Jomarko tema – Ugnis pasirinkta neatsitiktinai, nes šiemet minėsime ir ypatingą sukaktį – senosios Kuršėnų gaisrinės 135 metų jubiliejų.

Nuo pat 10 valandos ryto Kuršėnų Lauryno Ivinskio aikštėje vyks naujojo daržų ir sodų, laukų ir pievų derliaus mugė, kurioje dalyvaus ir tautodailininkai su savo dirbiniais. Šventėje vyks Šiaulių apskrities priešgaisrinių gelbėjimų pajėgų parodomoji programa. Tilto prieigose vyks gyvūnėlių paroda, žaidimai vaikams ir nuotaikingos pramogos suaugusiems, dviračių lenktynės Europos Judumo savaitei paminėti ir tradicinė, visų labai laukiama „Baltik vairo“ dviračio loterija!

Žinoma, kaip ir kasmet, šventę pasveikins baikerių motociklų gausmas, vyks muzikinis -motorizuotas Šiaulių apskrities priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų paradas, sveikinimai ir ypatingas koncertas, skirtas senosios Kuršėnų gaisrinės jubiliejui – koncertuos Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras ir žavioji atlikėja Ieva Paniulaitytė su programa „Apie ką kalba žvaigždės“.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Informacija atnaujinta 2021-09-16 14:09

Komentarai

Vardas
El. paštas
name
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}