Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŠIAULIŲ RAJONO IR MIESTO SAVIVALDYBĖS DĖL ŽALIŪKIŲ KAIMO DALYVAVO PASITARIME SU VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJA

2021-04-29 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Balandžio 29 dieną Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Česlovas Greičius, Savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, Teisės ir personalo skyriaus vedėja Jurgita Mickūnė, Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėja Vilija Vaičekauskienė, Žaliūkių kaimo gyventojų atstovai dalyvavo Vidaus reikalų ministerijos inicijuotame pasitarime su vidaus reikalų viceministre Sigita Ščajeviene, Šiaulių miesto meru Artūru Visocku bei ministerijos Viešojo administravimo ir vietos savivaldos politikos grupės atsakingais darbuotojais. Diskutuota aktualia tema dėl teritorinės reformos.

Šiaulių rajono savivaldybė jau anksčiau yra informavusi, kad Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto savivaldybes pasiekė Vidaus reikalų ministerijos raštas, kuriame svarstoma, ar keisti miesto ir rajono savivaldybių teritorijų ribas ir ar tikslinga Šiaulių rajono savivaldybėje esantį Žaliūkų kaimą, užimantį 139 hektarų, iš kurių nemaža dalis – žemės ūkio paskirties, priskirti miesto teritorijai.

Tokie ketinimai sukėlė Žaliūkių kaimo gyventojų diskusijas, dalis gyventojų teritorinei reformai nepritaria, tam nepritaria ir žemės naudotojai.

Vidaus reikalų ministerijos inicijuotame pasitarime su miesto ir rajono savivaldybių vadovai, ministerijos pareigūnais bei Žaliūkių kaimo gyventojų atstovais akcentuota, kad svarbiausia yra gyventojų norai ir nuomonė, o sprendimai turi būti priimti tik pagal galiojančius teisės aktus.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos

Informacija atnaujinta 2021-04-29 15:56

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}