Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŠIAULIŲ RAJONO PEDAGOGAMS, DALYVAUJANTIEMS EGZAMINUOSE, – DVIGUBAS APMOKĖJIMAS

2020-06-30 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Birželio 22 dieną prasidėjusi pagrindinė brandos egzaminų sesija šiemet rajono pedagogams yra šiek tiek kitokia ne tik dėl nuotolinio mokymosi rezultatų, bet ir dėl apmokėjimo tvarkos. Šiaulių rajono pedagogai – brandos egzaminų vykdytojai ir vertintojai šiemet gaus dvigubą atlyginimą už šį darbą.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė komentavo, kad atlygis pedagogams-brandos egzaminų vykdytojams ir vertintojams yra skiriamas iš valstybės biudžeto tikslinės dotacijos – Mokymo lėšų.

„Kadangi pedagogams šie mokslo metai buvo ypač įtemti, Savivaldybė tai įvertino ir iš Savivaldybės biudžeto papildomai skyrė lėšų lygiai tokią pat sumą, kokią skyrė valstybė. Savivaldybės administracijos direktoriaus Gipoldo Karklelio idėja skirti papildomų lėšų pedagogams – labai sveikintina“, – sakė vedėja.

Savivaldybės skirtas lėšas pedagogai gauna egzaminų sesijos metu, o valstybės paskirtos lėšos, vedėjos Juditos Šertvytienės teigimu, bus išmokėtos pasibaigus egzaminų sesijai – rudenį.

Šiemet Šiaulių rajone yra 183 pedagogai-egzaminų vykdytojai ir vertintojai iš 20 mokyklų.

Rajone šiemet mokyklą baigia 213 abiturientų, iš kurių anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą šiemet pasirinko – 154 abiturientai, lietuvių kalbos ir literatūros – 130, matematikos – 126, istorijos – 94, biologijos – 45, geografijos – 26, fizikos – 22, informacinių technologijų – 16, chemijos – 2, o rusų kalbos – 1.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Asociatyvi nuotrauka

Informacija atnaujinta 2020-06-30 22:40

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}