Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŠIAULIŲ RAJONO PILIGRIMINIAME ŽYGYJE KURTUVĖNAI – BAZILIONAI – KURTUVĖNAI DALYVAVO 70 ŽYGEIVIŲ

2022-06-20 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Birželio 18 d., minint Lietuvos jaunimo metus, Šiaulių rajono savivaldybės ir rajono Turizmo ir verslo informacijos centro surengtame piligriminiame žygyje, skirtame Jaunimo metams, dalyvavo apie 70 žygeivių.

Žygis, kurio maršrutą vaizdingomis Kurtuvėnų regioninio parko apylinkėmis sudėliojo žinomas sporto treneris, žygiavimo entuziastas Gediminas Jonuškis, driekėsi 23 kilometrus. Pasigėrėta ne tik  nuostabia gamta, vaizdingomis panoramomis, bet ir įspūdingomis Kurtuvėnų Šv. apaštalo Jokūbo ir Bazilionų Šv. Bazilijaus Didžiojo bažnyčiomis.

Žygeivius palaimino ir išlydėjo  kelionę, bei pasitiko po viso dienos žygio Kurtuvėnų šv. Jokūbo parapijos klebonas, piligrimystės Šiaulių rajone vienas iniciatorių ir entuziastų, kunigas Marius Dyglys.

Dalyvavo žygeiviai ne tik iš Šiaulių rajono, bet ir Šiaulių miesto, Mažeikių ir kitų Lietuvos vietų. Tai buvo ne tik dienos kelionė pėsčiomis, bet ir puikus vasaros pradžios paminėjimas.

Šiaulių rajono savivaldybė drauge su Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centru jau antrus metus iš eilės kviečia autis žygio batus ir vasarą pasitikti ypatingoje kelionėje. Žygio metu dalyvius lydėjo šaunus jaunųjų savanorių būrys. Piligriminio žygio rengėjai: Šiaulių rajono savivaldybės administracija, Architektūros ir paveldosaugos skyriaus specialistė turizmui Jurgita Jurgaitienė ir jai talkinusi jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė, Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras, SK “Dvikova”, Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Ritos Žadeikytės ir Editos Šliautarienės nuotraukos (daugiau nuotraukų - socialinio tinklo Facebook Šiaulių rajono savivaldybės paskyroje)

Informacija atnaujinta 2022-06-20 13:11

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}