Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖS TARNYBOS PAREIGŪNAI GYVENTOJAMS ĮRENGIA DŪMŲ DETEKTORIUS

2021-09-15 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Nuo rugsėjo 15 dienos Šiaulių rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos pareigūnai važinėja po Savivaldybės seniūnijas ir pagal iš anksto suderintą sąrašą ir grafiką gyventojams įrengia dūmų detektorius. Šiaulių rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnybos vadovas Rolandas Spulginas informavo, kad tokios akcijos vyksta kasmet, tačiau šiemet ji skiriasi tuo, jog susisiekta su Savivaldybės seniūnijų seniūnais ir išsiaiškintas poreikis, kuriems gyventojams dūmų detektoriai iš tiesų reikalingi, kurie gyventojai pageidauja juos turėti savo namuose savo pačių saugumui.

Visose 11 Savivaldybės seniūnijų bus įrengta po dešimt dūmų detektorių. Pirmąją akcijos dieną tarnybos pareigūnai lankosi Kužių seniūnijoje ir pagal poreikį gyventojams nemokamai montuoja dūmų detektorius.

Šiaulių rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnybos vadovas Rolandas Spulginas teigė, kad prasidėjus šildymo sezonui padaugėja ir gaisrų, kuriuose nukenčia žmonės ir jų turtas, todėl ši prevencinė akcija kviečia gyventojus pasirūpinti savo ir savo turto saugumu.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Archyvo nuotrauka

Informacija atnaujinta 2021-09-15 14:04

Komentarai

Vardas
El. paštas
name
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}