Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŠIAULIŲ RAJONO SENIŪNIJŲ SPORTO ŽAIDYNĖS SUBŪRĖ AKTYVIAM IR TURININGAM SAVAITGALIUI

2020-06-22 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Savaitgalį Kairių bendruomenės sporto bazėje surengtos Šiaulių rajono seniūnijų sporto žaidynės. Ypač gausaus dalyvių būrio sulaukusioje sporto šventėje varžėsi tinklinio, krepšinio, futbolo, stalo teniso, šaškių, smiginio, virvės traukimo sporto mėgėjai. Pasibaigus karantinui rajono gyventojai vėl susitiko sporto aikštelėse, išbandė savo jėgas, susitiko su draugais, turiningai ir prasmingai praleido laisvalaikį. Oro temperatūra šeštadienį buvo persiritusi per 30 laipsnių karščio.

Šventiniame parade žygiavo Gruzdžių, Kairių, Kuršėnų kaimiškosios, Kuršėnų miesto, Kužių, Meškuičių, Šakynos ir Šiaulių kaimiškosios seniūnijų komandos. Į šventę jau keletas metų neatvyksta Ginkūnų, Bubių seniūnijos, Raudėnai.

Visus šventės dalyvius sveikino Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Algis Mačiulis, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė.

Susumavus rezultatus kompleksinėje įskaitoje antrus metus iš eilės dominavo Kuršėnų miesto seniūnija. Jiems įteikta gražuolė taurė, o sporto šakų varžybų nugalėtojams įteikti medaliai.

Vyrų ir moterų krepšinio varžybas laimėjo Gruzdžių seniūnija. Paplūdimio tinklinio varžybose geriausi buvo Kuršėnų vyrų ir Šiaulių kaimiškosios seniūnijos moterų komandos.

Šaškių turnyrą laimėjo Kairių seniūnija, o stalo tenisą geriausiai žaidė Kuršėnų miesto seniūnija.

Smiginio rungtyje sėkmė lydėjo Kužių seniūnijos komandą, o virvės traukime stipriausia buvo Kuršėnų miesto seniūnijos komanda.

Didelį susidomėjimą kėlė futbolo varžybos. Finale susitiko Kairių ir Kuršėnų miesto seniūnijų komandos. Įtemptos rungtynės pasibaigė minimalia Kuršėnų miesto seniūnijos futbolininkų pergale – 1:0.

Tradiciškai seniūnijų sporto žaidynėse vyksta seniūnų trikovės varžybos. Vyrų grupėje šį kartą sėkmė lydėjo Kairių seniūnijos seniūną Artūrą Šulčių, o moterų grupėje geriausia buvo Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė.

Šventėje dalyviai ne tik siekė sportinių rezultatų, bet ir turiningai pailsėjo, šauniai praleido savaitgalį. Geriausiai pasisekusioms komandoms bus suteikta galimybė atstovauti Šiaulių rajonui Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninėse varžybose, kurios vyks rugsėjo mėnesį Radviliškyje, o zoninių varžybų geriausiems finalinės varžybos bus surengtos rugsėjo 26 dieną Palangoje.

„Nuoširdžiai dėkojame Kairių seniūnijai (seniūnas Artūras Šulčius) už pagalbą ir paramą organizuojant šias žaidynes. Neseniai atidarytas miestelio sporto kompleksas sužavėjo daugelį sporto aistruolių, aplinka buvo sutvarkyta, nušienauta žolė, pastatytas laikinas tualetas, paruoštos sporto erdvės...“, – po varžybų kalbėjo Kuršėnų sporto mokyklos metodininkas suaugusiųjų sportui Romualdas Juodis.

Pagal pateiktą medžiagą parengė Zigmas Ripinskis

Zigmo Ripinskio nuotraukos

Gautas sutikimas viešinti

Informacija atnaujinta 2020-06-22 09:43

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}