Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŠIAULIŲ RAJONO TURIZMO IR VERSLO INFORMACIJOS CENTRAS PRISTATO NAUJĄ LOGOTIPĄ

2020-10-21 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

2020 m. spalio 9 d. Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras patvirtino naują įstaigos logotipą. Logotipas buvo kuriamas atsižvelgiant į įstaigos veiklos pobūdį, kuris apima dvi sritis: turizmą (turizmo informacijos teikimas, vietinio ir atvykstamojo turizmo vykdymas ir plėtra, kultūros paveldo įveiklinimas, turizmo produktų pasiūlos kūrimas) ir  verslą (verslo informacijos teikimas, inovatyvaus verslo ir verslo plėtros skatinimas, konsultacinės, mokymų bei techninės / institucinės pagalbos teikimas).

Logotipą sukūrė Dariaus Linkevičiaus reklamos firma „Galinė stotis“.

Kuriant logotipą, buvo panaudotos  grafinės priemonės skirtos atspindėti įvairiapusį įstaigos veiklos pobūdį. Ženklo meninė idėja grindžiama informacinių ikonų, kurios būna gausiai naudojamos turistinėse schemose, stilizacija. Ženklas sudarytas iš dviejų dalių – dekoratyviosios ir informacinės.

Dekoratyvi dalis yra stilizuotų 4 piktogramų kompozicija. Kiekviena piktograma simbolizuoja svarbiausias informacinio centro veiklos sritis – kryžių kalnas/religinė, architektūra/ istoriniai amatai, gamta/verslas. Šie simboliai papildyti spalvomis, kurios simbolizuoja keturis pradus - oras, ugnis, žemė, vanduo. Informacinė dalis yra sudaryta iš pilno pavadinimo ir unikalaus trumpinio IC.  Ženklo komponavimo principai yra paprasti ir universalūs.

Pasirinktas logotipas suteikia galimybę pačiam paslaugų gavėjui suprasti logotipo reikšmę, atrasti  paslėptą prasmę. Tikimės, kad liksite maloniai nustebinti ir geriau įsiminsite logotipą.

Taip pat kviečiame pamėgti naują Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro Facebook puslapį: https://www.facebook.com/visitsiauliurajonas/

Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro pranešimas

Informacija atnaujinta 2020-10-21 13:14

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}