Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

STIKLO STEBUKLAI SUSPINDO KURŠĖNUOSE

2020-06-25 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro parodų salė suspindo juvelyrinių stiklo dirbinių spalvomis. Čia surengta pirmoji Editos Steponavičienės ir jos dukrų Kristinos ir Viktorijos autorinė paroda „Stiklo stebuklai“, kurioje eksponuojamos sagės, pakabukai, karoliai ir kiti iš stiklo pagaminti juvelyriniai dirbiniai.

Paklausta, kodėl ši paroda surengta būtent Kuršėnuose, Edita Steponavičienė atsakė, jog ji vaikystę leido Kuršėnuose ir jos vyras yra iš Kuršėnų.

„Kūryba, menas man yra įgimta, nes mama vesdavosi į parodas, prie grožio suvokimo, meno mane pratino nuo mažumės“, – atviravo Edita ir pridūrė, jog savo dukrų Kristinos ir Viktorijos nereikėjo versti kurti ar raginti eiti į būrelius – jų „būreliai“ būdavo namuose.

Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro vadovė Birutė Poškienė akcentavo, jog Kuršėnuose tai pirmoji stiklo dirbinių paroda.

Parodos autores sveikino Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius, Kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus, kolegos tautodailininkai, artimieji ir draugai.

Muzikinį foną užliejo saksofono muzika, atlikama Armondo Jonaičio.

Zigmas Ripinskis

Autoriaus nuotraukos

Gautas sutikimas višinti

Informacija atnaujinta 2020-06-25 09:06

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}