Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

SUSITIKIMAS SU AUTORE ERIKA AMBER VASAROS SKAITYKLOJE

2022-06-03 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Saulėtą birželio 2 d. pavakarę bibliotekos Vasaros skaitykloje Kuršėnų miesto parke vyko susitikimas su lietuviškų knygų autore Erika Amber. Kamerinėje aplinkoje susibūrusiems kuršėniečiams rašytoja pristatė du visiškai skirtingus savo romanus.

E. Amber debiutavo su erotiniu romanu „Prisimink, kai išauš rytojus“, kita jos knyga – romanas su detektyvo elementais „Melo kaina“. Su rašytoja apie kūrybą gyvenimiškai ir gyvenimą kūrybiškai kalbėjosi Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė Vilma Grudžinskienė.

Renginio dalyviai turėjo progą išgirsti autorės apmąstymus apie gyvenimą, kūrybos kelią, ji mielai dalijosi knygų gimimo paslaptimis, slapyvardžio atsiradimo istorija, išsamiai atsakinėjo į klausytojų užduodamus klausimus. Susirinkusieji sužinojo, kaip nelengvai gimsta knyga. Jaukiame renginyje netrūko geros nuotaikos ir emocijų – susitikimas su šilta, komunikabilia autore Erika Amber pralėkė kaip viena minutė.

Pasibaigus susitikimui su rašytoja, vyriausioji bibliotekininkė Vilma Grudžinskienė pasiūlė įkurti bibliotekos skaitytojų klubą. Kviečiame visus knygų mėgėjus ir prisiekusius skaitytojus burtis draugėn – Šiaulių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje veiklą pradeda skaitytojų klubas „(Ne)keista skaityti“.

Kristina Ruočienė, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir vadybos skyriaus informacijos specialistė

Nuotraukos autorės

Informacija atnaujinta 2022-06-03 14:16

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}