Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

VISI TRYS LIETUVĄ PRESTIŽINIAME KIOKUŠIN KARATĖ TURNYRE ŠVEICARIJOJE ATSTOVAVĘ KURŠĖNIŠKIAI TAPO ČEMPIONAIS

2022-06-01 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Gegužės 28 dieną Šveicarijoje po ilgos pertraukos dėl pandemijos įvyko tarptautinis „Swiss Open 2022” atviras kiokušin karate turnyras. Tarp 12 šalių pati gausiausia buvo Lietuvos komanda, kuri ir iškovojo daugiausiai prizinių vietų. 

Lietuvai atstovavo 3 Kuršėnų kyokushin karate klubo „Dao“ sportininkai: Gabija Vitkevičiūtė (iki 33 kg.), Ieva Pieškutė (virš 54 kg) ir Vakaris Kaveckas (iki 55 kg.). Visi dalyvavę kuršėniškiai savo kategorijose laimėjo visas kovas, tapo prestižinio turnyro nugalėtojais ir iškovojo čempionų titulus.

Sportininkus pagal, Lietuvių jaunimui, neįprastas – pilno kontakto taisykles varžyboms paruošė ir į jas lydėjo treneris Valdemaras Mitkus.

Dalis kelionės išlaidų buvo padengta iš Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto programos lėšų. Prieš varžybas ir po jų buvo suorganizuotos ekskursijos: į vandens parką, plaukimas laivu ežerais tarp Šveicarijos kalnų bei pasikėlimas į „Pilatus“ viršukalnę, aplankytas didžiausias Lenkijoje atrakcionų parkas „Energylandia“.

Grįžusius čempionus pasitiko klubo nariai. Kuršėnuose sportuojantys vaikai ir jaunimas ne tik aktyviai dalyvauja turnyruose, stovyklose, seminaruose Lietuvoje, bet ir semiasi patirties užsienyje, kuri padės ruošiant aukšto meistriškumo kovotojus būsimoms varžyboms ateityje.

Pagal pateiktą informaciją parengė Zigmas Ripinskis

Nuotraukos iš klubo „Dao“ archyvo

Informacija atnaujinta 2022-06-01 13:22

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}