Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

VOVERIŠKĖSE – TRADICINĖ ŠVENTĖ „MES – ŠIAULIŲ RAJONO VAIKUČIAI“

2022-06-03 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

2022 m. birželio  1 d. vakare Šiaulių kaimiškosios seniūnijos Voveriškių seniūnaitijos mažieji vaikučiai rinkosi į jaukų, šiltą vaikučiams skirtą renginį „Mes – Šiaulių rajono vaikučiai“. Šventė pirmą kartą dėl blogo oro vyko Šiaulių r. Voveriškių mokyklos salėje. Šiemet, ši šventė, kurios idėjos autorė, globėja ir organizatorė – Rita Cecervovė, surengta jau septintą kartą.

Šventės pagrindiniai „kaltininkai“ – Voveriškių seniūnaitijoje 2021 metai gimę mažyliai. Šiemet tokių mažylių seniūnaitijoje – aštuoni. Šventėje mažiesiems svečiams buvo įteikti spalvingi šventės „Mes – Šiaulių rajono vaikučiai“ pažymėjimai, kuriuos pasirašė Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, simbolines rėmėjų dovanėles padėjo įteikti Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius.

Ši vaikiška šventė Voveriškių seniūnaitijoje jau tapo gražia akcija. Šventės metu visiems atvykusiems vaikams dovanojami saldūs pažymėjimai.

Šiemet net 52 vaikučiai šventėje dalyvavo su menine programa: buvo daug smagių šokių, dainelių, sveikinimų, padėkų, dovanų.

Šventinę nuotaiką kūrė: Šiaulių r. Voveriškių mokyklos šokių būrelis „ŠYPSENĖLĖ“  (vadovė Ina Mačiulienė), Kuršėnų meno mokyklos Voveriškių vietovės ankstyvojo ugdymo mokiniai (vadovė Agnė Dirvinskienė). Į svečius atvyko Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“  (meno vadovas Mindaugas Kosaitis, meno vadovo asistentė Vita Adomėnaitė–Butnorienė) „Gėlyčių“ grupės mergaitės, kurios dovanojo beprotiškai, fantastiškai smagų šokį – „Oi tai žąsys“. Po smagaus šokio Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas kolektyvo „Aušrelė“ vadovams įteikė Šiaulių rajono savivaldybės mero padėkas, o „Gėlyčių“ grupės mergaitėms saldų, didžiulį šakotį.

Šventėje spalvingus balionus, atšvaitus dovanojo Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, kurie vaikučiams ir jų tėveliams linkėjo būti saugiems ir sveikiems.

Asociacijos „Voveriškių bendruomenė“ vadovė Virginija Januškevičienė padovanojo sakurą, kuri pasodinta vaikų ir tėvelių mėgstamoje Voveriškių kaimo vietoje. Sakura – tai nauja pradžia, nauja idėja ir tradicija, turėti savo sakurų parkelį. Taip pat pasidžiaugta, kad bendruomenė laimėjo ŽŪM skelbtą projektą, pagal kurį bus įrengta įvairaus amžiaus vaikams žaidimų ir sporto aikštelė.

Šiaulių r. Voveriškių mokyklos direktorė Albina Gudaitienė pasveikino visus vaikučius, susirinkusiems tėveliams papasakojo apie darželį ir mokyklą. Pakvietė po renginio apžiūrėti patalpas. Padėkojo renginio globėjai už gražią šventę.

Savaitė ypatinga, nes šią savaitę ne tik Tarptautinė vaikų gynimo diena, bet ir sekmadienį sveikinsime savo tėčius su Tėvo diena, todėl šventėje dalyvavusiems tėčiams taip pat įteiktos mažos simbolinės dovanėlės.

Šventės niekada neįvyktų be rėmėjų ir draugų: Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras, Šiaulių rajono savivaldybė, Šiaulių r. Voveriškių mokykla, asociacija „Voveriškių bendruomenė“.

Organizatorių informacija ir nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-06-03 15:02

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}