NAUJIENOS
APTARTOS UAB „TOKSIKA“ AKTUALIJOS
Spalio 24 d. Šiaulių rajono savivaldybėje lankėsi ir su meru Česlovu Greičiumi aktualijas aptarė UAB „Toksika“ generalinis direktorius Arūnas Dirvinskas, Pavojingų atliekų Šiaulių aikštelės vadovas Donatas Riškus bei Pavojingų atliekų tvarkytojų asociacijos valdybos vadovas Marius Busilas.
Susitikime kalbėta, kad UAB „Toksika“ nori pratęsti, pavyzdžiui, iki pavasario kiekvieną rudenį vykstančią nemokamo pavojingų atliekų surinkimo akciją Šiaulių rajono seniūnijose. Pasak UAB „Toksika“ generalinio direktoriaus Arūno Dirvinsko, gyventojai šioje akcijoje nėra tokie aktyvūs, kaip norėtųsi. Todėl prašoma atkreipti gyventojų dėmesį, kad kuo daugiau rajono žmonių aktyviau dalyvautų akcijoje ir nemokamai atiduotų pavojingas atliekas: įvairius skiediklius, dažus, talpas, kuriose laikytos aplinkai pavojingos medžiagos, gyvsidabrį, alyvas, užterštas pašluostes, aušinimo skysčio, laboratorinių medžiagų, rūgščių, vaistų, baterijų ir elektronikos atliekas.
Svarstyta, gal kai kuriose seniūnijų gyvenvietėse pakeisti šias atliekas surenkančio „Toksika“ transporto stovėjimo vietą – surasti gyventojams patogesnę ir matomesnę.
Taip pat meras informuotas, kad UAB „Toksika“ galėtų perleisti dalį jų gaminamos šilumos energijos, todėl apie tai vertėtų informuoti ŠRATC dalininkų susirinkime.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Ritos Žadeikytės nuotraukos
Informacija atnaujinta 2024-10-24 14:45


Komentarai
{{msg}}