Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

CHORAS „GIJA" PELNĖ GARBINGUS APDOVANOJIMUS TARPTAUTINIAME FESTIVALYJE

2024-10-21 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Spalio 19 d. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro mišrus choras „Gija" (vadovė Jovita Bražukienė, koncertmeisterė Danutė Streckienė) dalyvavo tarptautiniame festivalyje-konkurse „Cantate Domino", atliko net dvi programas ir pelnė aukštus įvertinimus.

Kolektyvas „Gija“ B kategorijoje (konkurse su privalomu kūriniu) surinko 77,3 balus ir laimėjo bronzos diplomą, o C kategorijoje (konkurse be privalomo kūrinio), surinkę 80 balų, buvo apdovanoti sidabro diplomu.

„Cantate Domino" – tai seniausias chorams skirtas tarptautinis sakralinės muzikos festivalis-konkursas Lietuvoje. Jis organizuojamas nuo 1992 metų Kaune. Festivalio įkūrėjas ir meno vadovas – doc. Rolandas Daugėla. Festivalis kviečia susipažinti su įvairiausių chorų ir ansamblių atliekama sakraline muzika, o taip pat atrasti naujas arba pamirštas miesto erdves, pritaikytas vokalinės muzikos renginiams.

„Gijos“ choristai džiaugiasi įveikę šį iššūkį bei garbingai atstovavę Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centrą tokiame išskirtiniame konkurse.

Parengta pagal organizatorių ir dalyvių pateiktą informaciją

Organizatorių nuotraukos

Informacija atnaujinta 2024-10-21 10:37

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon