NAUJIENOS
CHORAS „GIJA" PELNĖ GARBINGUS APDOVANOJIMUS TARPTAUTINIAME FESTIVALYJE
Spalio 19 d. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro mišrus choras „Gija" (vadovė Jovita Bražukienė, koncertmeisterė Danutė Streckienė) dalyvavo tarptautiniame festivalyje-konkurse „Cantate Domino", atliko net dvi programas ir pelnė aukštus įvertinimus.
Kolektyvas „Gija“ B kategorijoje (konkurse su privalomu kūriniu) surinko 77,3 balus ir laimėjo bronzos diplomą, o C kategorijoje (konkurse be privalomo kūrinio), surinkę 80 balų, buvo apdovanoti sidabro diplomu.
„Cantate Domino" – tai seniausias chorams skirtas tarptautinis sakralinės muzikos festivalis-konkursas Lietuvoje. Jis organizuojamas nuo 1992 metų Kaune. Festivalio įkūrėjas ir meno vadovas – doc. Rolandas Daugėla. Festivalis kviečia susipažinti su įvairiausių chorų ir ansamblių atliekama sakraline muzika, o taip pat atrasti naujas arba pamirštas miesto erdves, pritaikytas vokalinės muzikos renginiams.
„Gijos“ choristai džiaugiasi įveikę šį iššūkį bei garbingai atstovavę Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centrą tokiame išskirtiniame konkurse.
Parengta pagal organizatorių ir dalyvių pateiktą informaciją
Organizatorių nuotraukos
Informacija atnaujinta 2024-10-21 10:37


Komentarai
{{msg}}