Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

CHORINĖ SAKRALINĖ MUZIKA KURŠĖNŲ ŠV. JONO KRIKŠTYTOJO BAŽNYČIOJE

2025-04-28 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Balandžio 27 d. po Šv. Mišių visi, kuriems širdžiai artima šviesi Velykų dvasia, rinkosi į Atvelykio koncertą „Plačiai Velykų varpas girdis, atgyja mūsų sielos, širdys“.

Renginio vedėjos, ŠRSKC kultūros renginių organizatorės Jurgitos Mockutės pasakyti žodžiai „Tebūna šis koncertas – atminimo, vilties ir prisikėlimo liudijimas. Atvelykis – tai laikas, kai džiaugsmas vėl ir vėl atgimsta per mus, mūsų muziką, mūsų bendrystę“ nuteikė atlikėjus ir klausytojus jautriam ir pakiliam koncertui.

Programą pradėjo Kuršėnų kultūros centro mišrus choras „Gija“, vadovė Jovita Bražukienė.

Koncerte sakralinius kūrinius atliko Baisogalos kultūros centro mišrus choras „Naktikovas“, vadovė Neringa Bernadickienė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė ir Šiaulių kultūros centro mišrus choras „Bičiuliai“, vadovė Rita Daukantaitė, koncertmeisterė Marija Kaubrienė. Moterų chorų programą pristatė Ginkūnų kultūros centro moterų choras „Šaltinis“, vadovė Birutė Andriukaitienė, koncertmeisterė Jūratė Narvilienė ir Pakruojo kultūros centro Rozalimo skyriaus moterų choras „Gaudulė“, vadovė Jūratė Skorupskienė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė. Koncerte skambėjo solistės Žydrūnės Kazlauskaitės atliekama Hanos Mockienės sukurta daina „ Aš pažinau Karalių Tavyje“, žodžiai Vytauto Mačernio. Džiaugsminga ir pakilia nata koncertą užbaigė Akmenės rajono kultūros centro mišrus choras „Cementininkas“, vadovė Žydrūnė Kazlauskaitė, koncertmeisterė Evgenija Popudrenko.

Atvelykio koncerte dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Kuršėnų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios klebonas, monsinjoras Vytautas Kadys, LR Seimo narys Eimantas Kirkutis. Padėkos žodžius atvykusiems kolektyvams ir jų vadovams, bažnyčios šeimininkui, renginio organizatorei ŠRSKC meno vadovei Jovitai Bražukienei ir gausiai dalyvavusiems žiūrovams išsakė ŠRSKC direktoriaus pavaduotoja, renginio koordinatorė Rolanda Bitienė.

Visi, dalyvavę koncerte, išlydėti vedėjos žodžiais „kad šviesi Velykų dvasia pasiektų kiekvienus namus, kiekvieną širdį, o šis pavasaris atneštų ne tik gamtos, bet ir mūsų sielų atgimimą. Su Atvelykiu – su džiaugsmu, šviesa ir viltimi!“

ŠRSKC informacija

Robertos Griciūtės nuotraukos (daugiau nuotraukų - socialinio tinklo Facebook Šiaulių rajono savivaldybės paskyroje)

Informacija atnaujinta 2025-04-28 13:54

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon