NAUJIENOS
GRUODŽIO 4 D. – KURŠĖNŲ MIESTO EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ
Gruodžio 4 d. 18 val. visus kviečiame į Kuršėnų Lauryno Ivinskio aikštę, kur su muzika, sveikinimais ir gera nuotaika įžiebsime Kalėdų eglutę!
Šventėje koncertuos atlikėja Liepa Mondeikaitė! Ir mažus, ir didelius vėžins Kalėdomobilis, Kultūros centre vyks Kalėdų Senelio rezidencijos atidarymas, o Kuršėnų pėsčiųjų tiltą puoš Šiaulių rajono įstaigų papuošta Eglučių alėja. Kvapais, skoniais ir spalvomis užburs prekybininkų mugė, o taip pat stebins nepakartojamas šviesų šou.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
--
Informacija atnaujinta 2024-11-21 14:34


Komentarai
{{msg}}