Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

GRUODŽIO 4 D. – KURŠĖNŲ MIESTO EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ

2024-11-21 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Gruodžio 4 d. 18 val. visus kviečiame į Kuršėnų Lauryno Ivinskio aikštę, kur su muzika, sveikinimais ir gera nuotaika įžiebsime Kalėdų eglutę!

Šventėje koncertuos atlikėja Liepa Mondeikaitė! Ir mažus, ir didelius vėžins Kalėdomobilis, Kultūros centre vyks Kalėdų Senelio rezidencijos atidarymas, o Kuršėnų pėsčiųjų tiltą puoš Šiaulių rajono įstaigų papuošta Eglučių alėja. Kvapais, skoniais ir spalvomis užburs prekybininkų mugė, o taip pat stebins nepakartojamas šviesų šou.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

--

Informacija atnaujinta 2024-11-21 14:34

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon