NAUJIENOS
GRUZDŽIŲ GIMNAZISTŲ PAMOKA SU SAVIVALDYBĖS VADOVAIS – APIE MOKSLO IR MIESTELIO REIKALUS
Šiaulių rajono savivaldybės Gruzdžių gimnazijoje vyresnių klasių mokiniams surengta pamoka su Šiaulių rajono savivaldybės meru Česlovu Greičiumi ir jo komanda – vicemeru Mindaugu Sadausku bei mero patarėja Rita Žadeikyte. Tai jau antroji tokia pamoka rajone, surengta savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės (patarėjos) Simonos Dambrauskienės iniciatyva.
Pamokoje drauge su gimnazistais dalyvavo gimnazijos direktorius Juozas Vasiliauskas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Šlikienė bei matematikos mokytoja metodininkė Asta Lengvenienė, taip pat dalyvavo mokinių tarybos nariai.
Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius gimnazistams pristatė Savivaldybės veiklą, visas jos grandis – nuo Šiaulių rajono savivaldybės tarybos iki seniūnaitijų. Prie arbatos puodelio surengtos viktorinos metu gimnazistai atsakinėjo į įvairius klausimus, varžėsi dėl jaunimo reikalų koordinatorės įsteigtų prizų.
Gruzdžių gimnazistai aktyviai domėjosi savivaldybės darbu, diskutavo įvairiomis šalies aktualijomis, taip pat išsakė savo norus ir pastebėjimus, kaip pagyvinti jaunimo gyvenimą Gruzdžiuose. Diskutuota apie treniruoklių salę, gimnazijos statusą, studijų pasirinkimą, Savivaldybės finansuojamą jaunimo darbą vasaros metu programą, korepetitorių poreikį ir kita.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Ritos Žadeikytė nuotraukos (daugiau nuotraukų – socialinio tinklo Facebook Šiaulių rajono savivaldybės paskyroje)
Informacija atnaujinta 2026-02-26 14:22


Komentarai
{{msg}}