Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

IŠ PASAULIO TAURĖS RANKŲ LENKIMO VARŽYBŲ KURŠĖNIŠKIAI GRĮŽO SU MEDALIAIS!

2025-02-18 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

2025 m. vasario 15 d. Norvegijoje, Odda mieste, vyko pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos, kuriose dalyvavo 220 dalyvių, tarp jų ir  Kušėnų sporto klubo „Edinas“ atletai – Liutauras Kazlauskas, Ernestas Rimša ir Edikas Petkus.

Džiaugiamės, kad atletai su Šiaulių rajono vėliava net keturis kartus lipo ant prizininkų pakylos!

Liutauras Kazlauskas, dalyvaudamas iki 23 m. jaunimo kategorijoje (+90 kg), kaire ranka iškovojo 3 vietą, dešine ranka – 2 vietą.

Ernestas Rimša, suaugusiųjų kategorijoje (+110 kg), kaire ranka iškovojo 2 vietą, dešinė ranka liko 4-tas.

Edikas Petkus (+110 kg kategorijoje) dešine ranka iškovojo 3 vietą.

Klubo „Edinas“ informacija ir nuotraukos

Informacija atnaujinta 2025-02-18 15:43

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon