NAUJIENOS
IŠ PASAULIO TAURĖS RANKŲ LENKIMO VARŽYBŲ KURŠĖNIŠKIAI GRĮŽO SU MEDALIAIS!
2025 m. vasario 15 d. Norvegijoje, Odda mieste, vyko pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos, kuriose dalyvavo 220 dalyvių, tarp jų ir Kušėnų sporto klubo „Edinas“ atletai – Liutauras Kazlauskas, Ernestas Rimša ir Edikas Petkus.
Džiaugiamės, kad atletai su Šiaulių rajono vėliava net keturis kartus lipo ant prizininkų pakylos!
Liutauras Kazlauskas, dalyvaudamas iki 23 m. jaunimo kategorijoje (+90 kg), kaire ranka iškovojo 3 vietą, dešine ranka – 2 vietą.
Ernestas Rimša, suaugusiųjų kategorijoje (+110 kg), kaire ranka iškovojo 2 vietą, dešinė ranka liko 4-tas.
Edikas Petkus (+110 kg kategorijoje) dešine ranka iškovojo 3 vietą.
Klubo „Edinas“ informacija ir nuotraukos
Informacija atnaujinta 2025-02-18 15:43


Komentarai
{{msg}}