NAUJIENOS
JUBILIEJINIAME RENGINYJE „METŲ ŪKIS“ APDOVANOTI ŠIAULIŲ RAJONO ŪKININKAI
Lietuvos ūkininkų sąjunga 2024 m. vasario 2 d šalies ūkininkus pakvietė į tradicinio respublikinio konkurso „Metų ūkis“ renginį. Šiemet vyko jubiliejinis, jau 30-asis, šalies ūkininkų konkursas, kurio finalinis renginys pakvietė į Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centrą.
Konkurse dalyvavo ūkininkai iš 34 savivaldybių. Šventiniame renginyje iš viso buvo apdovanota 101 ūkininkų šeima.
Jubiliejiniame renginyje „Metų ūkis“ apdovanoti geriausiai įvertinti 2023 metų Šiaulių rajono ūkininkai – Mindaugas ir Benas Liutvinskai, Raigardas Serva, Edita ir Rolandas Linkai.
Šiaulių rajonui atstovavo vicemeras Eimantas Kirkutis, Šiaulių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkė Audronė Asauskaitė-Kerienė, Žemės ūkio skyriaus vedėjas Mindaugas Gedvila bei ūkininkė Emilija Rimeikienė.
Lietuvos ūkininkų sąjungos teigimu, „Metų ūkio“ apdovanojimai – tai vienintelis žemės ūkio srities renginys, turintis tokią ilgą organizavimo istoriją ir išlaikantis esminį principą – pastebėti tuos ūkininkus, kurie pastaraisiais metais padarė didžiausią ūkio vystymosi pažangą.
„Metų ūkis 2023“ renginio dalyvius pasveikino LŪS pirmininkas Raimundas Juknevičius, Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Vidmantas Kanopa, Seimo narys Valius Ąžuolas ir kiti.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Dalyvių nuotraukos
Informacija atnaujinta 2024-02-06 08:15


Komentarai
{{msg}}