Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

JUBILIEJINIAME TURNYRE PIRMIEJI KOVOTOJŲ STARTAI

2024-09-30 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Jubiliejiniame turnyre pirmieji kovotojų startai

Rugsėjo 28 dieną Šiaulių arenoje įvyko pirmosios šio sezono kiokušin karatė varžybos – „Saulės miesto taurė 2024”. Turnyras skirtas patiems mažiausiems ir mažiausiai patirties turintiems kovotojams, kurie rungtyniauti galėjo ne tik ant karatė tatamio, bet ir įvairiose kitose sportinėse rungtyse. Į turnyrą susirinko 700 dalyvių iš 27 Lietuvos ir Latvijos karatė klubų. Tarp jų dalyvavo 11 pačių jauniausių Valdemaro Mitkaus auklėtinių iš kurių net šeši tapo savo kategorijų nugalėtojais: Auksė Lukoševičiūtė, Eduardas Bagdonas, Elijus Mintauskas, Emilija Jogaudaitė, Ignas Navickas ir Joris Jackus, o keturi antrų vietų laimėtojais: Beata Batalauskaitė, Dovydas Kaktonis, Herkus Pugačius ir Martynas Norkus.

Šiomis varžybomis buvo paminėtas Šiaulių kiokušin karatė klubo
„Tori“ 30 metų jubiliejus. Dar kartą sveikiname klubo vadovą
Andrių Macijauską ir jo komandą su gražia sukaktimi.

Informacija atnaujinta 2024-09-30 14:40

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon