Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

KURŠĖNIŠKĖ GENOVAITĖ BALČIŪNIENĖ ŠVENTĖ ŠIMTO METŲ JUBILIEJŲ

2025-06-27 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Birželio 26 d. Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius, Kuršėnų miesto seniūnas Raimondas Bernotas ir jo pavaduotoja Giedrė Karkalienė nuvyko pasveikinti kuršėniškės Genovaitės Balčiūnienės, kuri 2025 m. birželio 7 d. garbingai atšventė  šimto metų jubiliejų. Svečius pasitiko Genovaitės artimieji  – dukra Giedrė su vyru ir sūnus Vitoldas. Dar vienas jauniausias sūnus šiuo metu gyvena Amerikoje.

Po šiltų sveikinimo žodžių pasidalinta Genovaitės gyvenimo prisiminimais, pomėgiais. Genovaitės vyras miręs. Nuo to laiko jubiliatė gyvena viena, nuoširdžiai prižiūrima savo vaikų. Išaugino tris vaikus, turi  devynis anūkus ir penkiolika proanūkų. Jubiliatė ilgą laiką dirbo geležinkeliete, teko dirbti konditerijoje kartu  su Kuršėnų vyniotinio kūrėja a.a. Eugenija Dragūniene.

Genovaitės stiprybė - jos noras gyventi. Po aštuoniasdešimtmečio, paklausus, kiek jai metų, visada atsakydavo -  šimtas! Artimųjų teigimu, Genovaitė tikra artistė: kalbėdama dažnai surimuoja žodžius, mėgėja pajuokauti ir labai mėgstanti kavą. Šiuo metu Genovaitė apsupta mylinčių artimųjų žmonių. Vaikai  labai džiaugiasi socialine darbuotoja Dalia, kuri turi pašaukimą šiam darbui ir nuoširdžiai padeda prižiūrėti jų mamą.

Kuršėnų miesto seniūnijos seniūno pavaduotoja Giedrė Karkalienė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2025-06-27 09:06

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon