NAUJIENOS
KURŠĖNŲ GIMNAZISTAI – VIRVĖS TRAUKIMO VARŽYBŲ ČEMPIONAI
Balandžio 29 dieną Kuršėnų pušyno estradoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės virvės traukimo varžybos. Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos komanda antrus metus iš eilės tapo šių varžybų čempionė.
Šios gimnazijos komandą atstovavo – Eimantas Ivancius (IIGE klasė), Airidas Venckus (IIIGC klasė), Tadas Poškus (IVGA klasė), Titas Pilipavičius (IVGB klasė), Ranatas Vazgis (IVGB klasė), Naglis Dargužas (IVGB klasė), Evaldas Urbietis (IVGC klasė), Vidas Bulkšas (IVGC klasė), Martynas Lučinskas (IVGC klasė).
Antra liko Plungės rajono Žemaitijos kadetų gimnazijos komanda, trečia – Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija. Visos trys pajėgiausios komandos – iš Žemaitijos krašto. Iš viso varžybose varžėsi 17 Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų komandų.
Komandą varžyboms ruošė fizinio ugdymo mokytojas Antanas Gricius.
Organizatorių informacija ir nuotraukos
Informacija atnaujinta 2025-04-30 08:20


Komentarai
{{msg}}