Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

KURŠĖNŲ KAIMIŠKAJAI SENIŪNIJAI – NAUJAS ELEKTROMOBILIS

2024-07-01 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Šiaulių rajono savivaldybės tarybai 2024 m. kovo 12 dienos posėdyje pritarus, Šiaulių rajono savivaldybė administracija įsigijo pirmąjį elektromobilį. 2024 metų gamybos NISSAN LEAF markės elektromobilis perduotas naudotis Kuršėnų kaimiškajai seniūnijai.

Birželio 28-ąją Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius, vicemeras Eimantas Kirkutis bei Ūkio ir transporto skyriaus vedėjas Antanas Šeputis naujojo elektromobilio raktelius, dokumentus perdavė Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos seniūnei Editai Mileikienei ir visai seniūnijos darbuotojų komandai. Šiai seniūnijai, pačių Savivaldybės seniūnų sprendimu, naujasis automobilis priklausė pagal iš anksto sudarytą eiliškumą.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Ritos Žadeikytės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2024-07-01 13:40

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon