NAUJIENOS
KURŠĖNŲ KAIMIŠKAJAI SENIŪNIJAI – NAUJAS ELEKTROMOBILIS
Šiaulių rajono savivaldybės tarybai 2024 m. kovo 12 dienos posėdyje pritarus, Šiaulių rajono savivaldybė administracija įsigijo pirmąjį elektromobilį. 2024 metų gamybos NISSAN LEAF markės elektromobilis perduotas naudotis Kuršėnų kaimiškajai seniūnijai.
Birželio 28-ąją Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius, vicemeras Eimantas Kirkutis bei Ūkio ir transporto skyriaus vedėjas Antanas Šeputis naujojo elektromobilio raktelius, dokumentus perdavė Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos seniūnei Editai Mileikienei ir visai seniūnijos darbuotojų komandai. Šiai seniūnijai, pačių Savivaldybės seniūnų sprendimu, naujasis automobilis priklausė pagal iš anksto sudarytą eiliškumą.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Ritos Žadeikytės nuotraukos
Informacija atnaujinta 2024-07-01 13:40


Komentarai
{{msg}}