Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

KURŠĖNŲ KŪRYBOS NAMŲ JAUNIEJI GAMTININKAI ĮVYKDĖ PROJEKTĄ „LEK GERVES, LEK GERVELES“

2023-10-16 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Kuršėnų kūrybos namų jaunieji gamtininkai spalio 2-10 dienomis vykdė  projektą ,,Lek gerves, lek  gerveles‘‘, kurio tikslas – gamtos pažinimas per STEM veiklas. Pasikvietę draugų iš kitų būrelių mokiniai apsilankė Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure, kur papildė žinias apie vandenį, jo reikšmę žmogui, gyvajai gamtai.

Suplanuota rudens stovykla Jautmalkės gamtos stovykloje prasidėjo nuo pažinties su gyvūnų psichologu A. Lukošiumi. Vaikai ir juos į išvyką atlydėję tėveliai domėjosi augintinių ypatumais, uždavė rūpimų klausimų. Pakeliui į  Jautmalkės gamtos mokyklą stovyklautojai aplankė Svilės šaltinius, Kurtuvėnų lankytojų centrą.

Atvykę į Jautmalkės gamtos mokyklą mokiniai įsikūrė, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Piemenėlių pramanai“, žygiavo pažintinais takais, žaidė judriuosius žaidimus, stebėjo išskrendančius gervių, žąsų, gulbių pulkus, kūrė laužą, virė vakarienę, išbandė jėgas viktorinoje apie gamtą, surengė talentų šou. Dviejų dienų stovykla pralėkė greitai – net siautėję rudeniniai vėjai liko nepastebėti. Stovyklautojai iki kito rudens atsisveikino su  Jautmalkės gamtos mokykla ir edukatore Gerda.

Kuršėnų kūrybos namų vyr. mokytoja Rasa Poškienė

Informacija atnaujinta 2023-10-16 13:51

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon