NAUJIENOS
KURŠĖNŲ LIGONINĖJE, GERINANT PSICHOLOGINĮ MIKROKLIMATĄ, SURENGTA DARBUOTOJŲ FOTOGRAFIJOS PARODA
Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos centras vykdė projektus įstaigos darbuotojų psichologiniam mikroklimatui gerinti. Rugsėjo 20 d. įstaigoje atidaryta darbuotojų fotografijų paroda, kuri yra projekto „Degti – nesudegti“ dalis. Projektą finansuoja Šiaulių rajono savivaldybė.
Fotodrobės su darbuotojų nuotraukomis eksponuojamos Kuršėnų ligoninės priėmimo skyriaus koridoriuje, vėliau jos bus perkeltos į darbuotojų kabinetus.
Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos centro vadovė Zita Jablonskienė ir jos pavaduotoja Donata Grakauskaitė–Šličienė atidarant parodą teigė, kad intensyvėjant darbo ir gyvenimo ritmui, reikalavimai darbuotojams didėja, jie turi žengti kartu su technologijų naujovėmis, atlaikyti konkurencinę kovą, prisitaikyti prie didelio darbo tempo. O profesinis perdegimas – tai fizinis, emocinis ir psichinis išsekimas, sukeltas ilgalaikio streso ar per didelio aktyvumo. Dėl perdegimo prarandami aukštos kvalifikacijos darbuotojai, o jų šiuo metu labai trūksta.
Norint užtikrinti Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos centro darbuotojų pozityvų mikroklimatą visą vasarą vyko darbuotojų fotografijų konkursas. Darbuotojai buvo kviečiami
fotografuoti vykstant į darbą ir grįžtant iš jo, atostogų metu, taip aktyvuojant sąmoningus pozityvius išgyvenimus, siejamus su profesine veikla.
Darbuotojus su paroda pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Kirkutis, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto vadovas Algis Mačiulis ir narės – gydytoja Vaida Gricienė, taip pat Rasa Salygienė, Ingrida Karčmarinienė, tarybos narės Judita Šakočiuvienė, Ada Grakauskienė. Parodos atidarymo metu darbuotojams įteiktos nominacijos: Donatai Pekalienei – aktyviausiai konkurso dalyvei, Evaldui Tarasevičiui – už pozityvią energiją fotografijoje, Erikai Jonaitienei – už meniškų fotografijų kūrimą, Arvydui Kupsčiui – už profesionalumą, Vidai Mumgaudienei – už užfiksuotą akimirkos grožį, Oksanai Urbietienei – už gamtos grožio atskleidimą fotografijoje, Irenai Vembutienei – už sustabdytos akimirkos grožį.
Parodos atidaryme darbuotojai vaišinosi Evaldo Tarasevičiaus virtu troškiniu.
Šventę vedė Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleiviai Aušrinė Ivanavičiūtė ir Pijus Ringys.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Zigmo Ripinskio nuotraukos
Informacija atnaujinta 2024-09-23 16:33


Komentarai
{{msg}}