NAUJIENOS
NUO SPALIO 2 D. ŠIAULIŲ RAJONE PRADEDAMAS ŠILDYMO SEZONAS
Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius pasirašė potvarkį, kuriuo 2025–2026 metų šildymo sezono pradžia Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje skelbiama nuo 2025 m. spalio 2 d., šildymą vartotojams įjungiant ne vėliau kaip iki 2025 m. spalio 4 d.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Informacija atnaujinta 2025-10-01 10:56


Komentarai
{{msg}}