NAUJIENOS
PAGD DIREKTORIUS RENATAS POŽĖLA SUSITIKO SU ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VADOVAIS IR UGNIAGESIAIS
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktorius Renatas Požėla drauge su Šiaulių priešgaisrinė gelbėjimo valdybos viršininku Kęstučiu Bautroniu ir jo pavaduotoju Gražvidu Butkumi lankėsi Kuršėnuose – Šiaulių rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje, o vėliau susitiko su Šiaulių rajono savivaldybės meru Česlovu Greičiumi, vicemeru Mindaugu Sadausku, administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu bei patarėja, atliekančia savivaldybės parengties pareigūno funkcijas Renata Lesanavičiene.
Svečiai su rajono vadovais aptarė senosios Kuršėnų gaisrinės pastato situaciją bei galimybes statyti naują pastatą Šiaulių rajono ugniagesiams. Taip pat kalbėta apie priedangas daugiabučiuose namuose, savivaldybių ugniagesių statuso klausimą ir kitas aktualijas.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Informacija atnaujinta 2025-09-16 14:49


Komentarai
{{msg}}