NAUJIENOS
PAMOKOJE PAS RAJONO MERĄ – VOVERIŠKIŲ MOKYKLOS ŠEŠTOKAI
Rugsėjo 25 d. Šiaulių r. Voveriškių mokyklos šeštokus į pamoką netradicinėje erdvėje – Šiaulių rajono savivaldybės mero Česlovo Greičiaus kabinete atlydėjo dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Jūratė Termenienė ir karjeros specialistė Dovile Lukšienė.
Puikiai nusiteikę, žingeidūs, drąsūs šeštokai su meru Česlovu Greičiumi, vicemeru Mindaugu Sadausku ir mero patarėja Rita Žadeikyte diskutavo įvairiausiomis temomis – nuo savivaldybės darbo, mero dienotvarkės, iki šaligatvių ir gatvių kokybės bei įdomiausių profesijų pasirinkimo.
Šeštokai džiaugėsi, kad jau kitais metais prasidės Voveriškių mokyklos priestato – sporto salės statyba. Ji būtina Voveriškiuose, nes dabar šios mokyklos mokiniai sportuoja lauke.
Taip pat daug kalbėta apie ekologiją, aplinkosaugą, švietimo reikalus, mokinių problemas.
Vaikai džiaugėsi dovanėlėmis – rašikliais bei ženkliukais su Šiaulių rajono savivaldybės simbolika.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Informacija atnaujinta 2025-09-25 16:04


Komentarai
{{msg}}