NAUJIENOS
PILIETIŠKUMO PAMOKOJE SU KURŠĖNŲ GIMNAZISTAIS IR DISKUSIJOJE SU GIMNAZIJOS PEDAGOGAIS – APIE SVARBIAUSIAS AKTUALIJAS
Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje surengta pilietiškumo pamoka su gimnazistais bei atviras pokalbis su gimnazijos pedagogais apie svarbiausias švietimo, rajono ir šalies aktualijas su Šiaulių rajono savivaldybės meru Česlovu Greičiumi, vicemeru Mindaugu Sadausku bei Šiaulių rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininku Martynu Rusteika.
Pirmiausia sudalyvauta įdomioje gimnazistų kūrybinės raiškos pamokoje-parodoje, kur mokiniai kūrybiškai interpretavo savo istorinių žinių ir šiuolaikinių technologijų galimybes, šia pamoką vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Jolanta Reimerienė.
Pilietiškumo pamokos vyko dviejose klasėse. Meras Česlovas Greičius drauge su gimnazijos direktore Dalia Tamoševičiūte, dorinio ugdymo, neformaliojo švietimo mokytoja metodininke Vita Pleskūniene bei mokinių prezidente Evita Šulskyte analizavo rajono ir gimnazijos savivaldos veiklos principus, mokiniai domėjosi savivaldybės, politikų veikla.
Kitą pilietiškumo pamoką apie svarbiausius gyvenimo kelio pasirinkimus, studijas ir perspektyvas vedė vicemeras Mindaugas Sadauskas, tarybos komiteto pirmininkas Martynas Rusteika bei mokytoja Jolanta Reimerienė.
Aplankyta naujai suremontuota gimnazijos aktų salė, gimnazijos direktorė Dalia Tamoševičiūtė pasidžiaugė, kad prie šios interjero kūrimo prisidėjo ir mokinių, ir mokytojų bendruomenė.
Susitikime su gimnazijos mokytojais ieškota sprendimų dėl gimnazijos mokytojų ir mokinių pavėžėjimo į olimpiadas, kalbėta apie gimnazijos vidaus reikalus, ryškius ir labai teigiamus pokyčius gimnazijos erdvėse, naująjį gimnazijos stadioną, taip pat apie atsinaujinusį Kuršėnų miestą, jo naujas patrauklias erdves, kurios įtakoja ir jaunimo, ir suaugusiųjų gyvenimo kokybę.
Kalbėta ir apie būsimus švietimo įstaigų renovacijos projektus, būsimąjį Sporto ir sveikatingumo centrą Kuršėnuose, planuojamą Kuršėnų dvaro arklidžių, senojo parko tarkų remontą/renovaciją, taip pat planuojamus ar netrukus prasidėsiančius kitus projektus. Gimnazijos pedagogai labai pasidžiaugė kalėdiniu laikotarpiu mieste veikusia čiuožykla, kuri tapo dar vienu traukos centru atvykti į Kuršėnus kaimyninių gyvenviečių ir kitų savivaldybių gyventojams.
Šiaulių rajono savivaldybės mero patarėja Rita Žadeikytė
Autorės nuotraukos (daugiau nuotraukų – socialinio tinklo Facebook Šiaulių rajono savivaldybės paskyroje)
Informacija atnaujinta 2026-03-16 11:27


Komentarai
{{msg}}