NAUJIENOS
PO GAISRO UAB „TOKSIKA“ VADOVAS INFORMAVO, KAD ŽALOS GAMTAI IR GYVENTOJAMS NENUSTATYTA
UAB „Toksika“ generalinis direktorius Arūnas Dirvinskas, po sausio 13 d. 17.07 val. viename iš bendrovės sandėlių kilusio gaisro, informavo Šiaulių rajono savivaldybės merą Česlovą Greičių, kad, pirminiais duomenimis, žalos gamtai nenustatyta, gaisrą pavyko greitai numalšinti, žmonės nenukentėjo, pranešimų apie galimą oro taršą nebuvo gauta, o gaisro gesinimui naudotas vanduo į gamtą nepateko – jis surinktas į įmonės rezervuarus.
Informacija apie tai, kad Šiaulių rajono Jurgeliškių kaime kilo gaisras skardiniame 15x40 metrų ploto pavojingųjų atliekų tvarkymo bendrovės „Toksika“ Šiaulių padalinio sandėlyje, kuriame rūšiuojamos ir ruošiamos deginimui atliekos pavojingųjų atliekų deginimo įrenginyje. Atvykusios gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos gaisrą užgesino maždaug per valandą. Akcentuojama, kad 150 kv.m. rūšiavimo sandėlio dalyje lokaliai kilęs gaisras yra savaiminis – užsidegė ten saugotos mišrios atliekos.
Šiaulių rajono savivaldybės atsakingi specialistai sausio 14 d. papildomai kreipėsi į Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių valdybą dėl patvirtinančios informacijos apie gaisro poveikį aplinkai ir gyventojams. Aplinkosaugininkai patvirtino, kad, preliminariais duomenimis, žalos gamtai nėra, informaciją aplinkosaugos specialistai perdavė Aplinkos apsaugos departamento kokybės kontrolės skyriui tolimesniam vertinimui.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Etaplius.lt viešai skelbiama nuotrauka
Informacija atnaujinta 2025-01-14 14:10


Komentarai
{{msg}}