NAUJIENOS
PRASIDĖJO ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ MENO MOKYKLOS ORGANIZUOJAMA VASAROS POILSIO STOVYKLA
2025 m. birželio 30 - liepos 4 dienomis vyksta Šiaulių r. Kuršėnų meno mokyklos organizuojama vasaros poilsio stovykla.
Birželio 30 dieną, atvykę į stovyklą vaikai įsikūrė nuostabiame Pakėvio dvare. Pirmoji diena kupina kūrybos, pilna gerų emocijų, šypsenų ir naujų įspūdžių! Atvykę į Pakėvio dvarą, esantį Kelmės rajone, Kuršėnų meno mokyklos ir vietovių ugdytiniai susipažino su aplinka, vieni su kitais ir stovyklos dienotvarke.
Mus pasitiko aktorė, režisierė, teatro mokytoja Andrėja Stulginskienė, įkūnijusi smagų personažą – ubagę Stancikę, sukurdama jaukią ir nuotaikingą stovyklos pradžią.
Vėliau vaikai dalyvavo edukacijoje Kelmės mažajame teatre. Teatro vadovė Sandra Zakarienė supažindino su teatro veikla, o edukaciją vedė režisierė Lina Jankauskaitė-Peleckienė kartu su garso ir šviesos operatoriumi Alanu Augustu Buivydu. Ugdytiniai ne tik apsilankė scenos užkulisiuose, bet ir išbandė grimo kėdes, susipažino su apšvietimo ir garso efektais, o scenoje atliko aktorių atsipalaidavimo pratimus – kaip tikri būsimi scenos profesionalai!
Popiet apsilankėme ir AJJU meno galerijoje – įkvepiančioje Jurgitos ir Andriaus Saselskų šeimos meno erdvėje, kur netrūko kūrybinio įkvėpimo.
Vakare vyko oficialus stovyklos atidarymas, kur kiekvienas kambarys pristatė savo pasirodymą – dainą, vaidinimą ar šmaikštų numerį. Buvo daug juoko, šurmulio ir bendrystės.
Stovyklą dalinai finansuoja Šiaulių rajono savivaldybė. Nuoširdžiai dėkojame ir mokyklos direktoriui - stovyklos organizatoriui R. Snarskiui už galimybę vaikams patirti tiek daug prasmingų akimirkų!
Šiaulių r. Kuršėnų meno mokyklos informacija ir nuotraukos
Informacija atnaujinta 2025-07-01 16:56


Komentarai
{{msg}}