NAUJIENOS
RESPUBLIKINĖ PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS UGDYTINIŲ VIKTORINA „KĄ AŠ ŽINAU APIE LIETUVĄ?“ ŠIAULIŲ R. GRUZDŽIŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „PURIENA“
Vasario 13 d. Šiaulių r. Gruzdžių lopšelyje-darželyje „Puriena“ vyko respublikinė priešmokyklinio amžiaus ugdytinių viktorina „Ką aš žinau apie Lietuvą?“. Viktoriną organizavo priešmokyklinio ugdymo mokytojos Alma Makarė ir Gintarė Tautkienė.
Renginio tikslas – per žaidybinę veiklą, kūrybiškai ir inovatyviai komunikuojant, dalintis žiniomis su bendraamžiais apie Lietuvą, jos istoriją, kultūrą, gamtos objektus. Viktorina prasidėjo vieningu tautiškos giesmės sugiedojimu. Direktorė Jūratė Jankauskienė pasveikino atvykusius svečius, linkėdama vaikams šaunaus laiko, gražios bendrystės ir pasitikėjimo asmeninėmis galiomis.
Viktorinoje aktyviai veikė 5 komandos: „Giliukai“ iš Joniškio lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, „Geltona-žalia-raudona“ iš Šiaulių r. Meškuičių lopšelio-darželio, „Riešutėliai“ iš Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“, „Pelėdžiukės“ iš Akmenės r. Kruopių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ir mūsų lopšelio-darželio komanda „Žiniukai“.
Komandų nariai atliko namų darbus ir paruošė prisistatymus apie save. Socialinė partnerystė, sveika konkurencija plėtota atliekant virtualias užduotis, sumanumas, kritinis mąstymas, atmintis lavinta „audžiant tautišką juostą“. Bendradarbiavimas komandoje, motyvacija veikti skatinta atpažįstant didžiuosius Lietuvos miestus iš įvairių simbolių, sudėliojant jų vaizdus, „rašant“ pavadinimus iš „susimaišiusių“ raidžių. STEAM veikloje įveiktas trispalvis iššūkis – iš stiklinės cukraus gabaliukų, pastatytos didingos pilys.
Visi viktorinos dalyviai susipažinę, pažaidę liaudies žaidimus, pasidaliję patirtimis, sukūrė didžiulį bendrą kūrybinį sveikinimą Lietuvai! Suskaičiavus renginio rezultatus – nugalėjo bendrystė ir draugystė!
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Gintarė Tautkienė
Organizatorių nuotraukos
Informacija atnaujinta 2025-02-18 09:56


Komentarai
{{msg}}