NAUJIENOS
ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ĮSTAIGOSE SPALIO 11 D., O SPALIO 12 D. – KITIEMS RAJONO VARTOTOJAMS PRADEDAMAS ŠILDYMO SEZONAS
Šiaulių rajono savivaldybės meras pasirašė potvarkį, kad Šiaulių rajono lopšeliuose-darželiuose, ugdymo, kultūros, sveikatos priežiūros ir kitose įstaigose, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos (įskaitant seniūnijas) administraciniuose pastatuose šildymo sezonas pradedamas 2023 m. spalio 11 d..
Kitiems šilumos vartotojams (įskaitant daugiabučius namus) Šiaulių rajone šildymo sezonas pradedamas nuo 2023 m. spalio12 d., šildymą vartotojams įjungiant ne vėliau kaip iki 2023 m. spalio 14 d.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Informacija atnaujinta 2023-10-11 11:32


Komentarai
{{msg}}