NAUJIENOS
ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS KOMANDA IŠ REGIONO SAVIVALDYBIŲ SPORTO ŽAIDYNIŲ GRĮŽO SU PERGALE
2025 m. rugsėjo 5 d. Joniškio rajone, Žagarės regioninio parko poilsiavietėje, įvyko Šiaulių regiono savivaldybių darbuotojų sporto žaidynės, sutraukusios sportiškai nusiteikusius dalyvius iš visų septinių Šiaulių regiono savivaldybių. Mūsų rajono savivaldybės komandai atstovavo net 36 dalyviai.
Diena buvo kupina azarto ir draugiškos konkurencijos – sportinės rungtys keitėsi viena po kitos, aikštelėse netrūko azarto, emocijų ir geros nuotaikos. Kai kurių rungčių pavadinimai šnekėjo patys už save („Smiginis“, „Greitoji petankė“) ir buvo galima nuspėti ką jose reikės darytis. Tačiau buvo ir tokių, kurios tapo siurprizu ir tikru išbandymu komandoms („Aš – ugniagesys“, „Tour de France“). Pasiskirstę komandomis pagal galimai stipriausias savo galimybes, puolėme į veiksmo sūkurį. Ir štai rezultatas – Šiaulių rajono savivaldybės komanda iškovojo pirmąją vietą bendroje įskaitoje! Didelė tikimybė, kad prie šios pergalės prisidėjo komandos šūkis, garsiai skanduotas prisistatymo metu – „Kur skubate? Į pergalę!“ Bet kokiu atveju tai buvo puikus bendro darbo, susitelkimo ir komandinės dvasios įrodymas.
Tačiau ši Joniškio rajono savivaldybės organizuota šventė ne vien sportinės rungtys. Dalyviai galėjo pabendrauti, pasidalyti patirtimis, sustiprinti bendruomeniškumo ryšius su kolegomis iš kitų rajonų.
Vakarinėje dalyje visų laukė koncertas bei diskoteka, kurios metu netrūko šypsenų ir šokio žingsnių – sportinę energiją keitė šventinė nuotaika.
Dėkojame visiems dalyviams už energiją, sportinį užsispyrimą ir draugišką atmosferą. Pergalė – mūsų, tačiau tikrasis laimėjimas yra stipri, vieninga ir sportiška bendruomenė.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos
Informacija atnaujinta 2025-09-09 09:11


Komentarai
{{msg}}