NAUJIENOS
ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS MEDICINOS DARBUOTOJAI SU MUZIKA, PADĖKOMIS IR GĖLĖMIS PAMINĖJO PROFESINĘ ŠVENTĘ
Balandžio 25-ąją Šiaulių rajono savivaldybės medicinos darbuotojai paminėjo savo profesinę šventę – Medicinos darbuotojų dieną. Kuršėnų dvare medicinos darbuotojams įteiktos padėkos, o vėliau šventė persikėlė į kultūros centrą, kur savo teatralizuotą koncertą medicinos darbuotojams ir visiems jo muzikos gerbėjams dovanojo aktorius ir atlikėjas Marius Jampolskis.
Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis bei Savivaldybės sveikatos reikalų koordinatorė (patarėja) Inga Rimgailienė profesinės šventės proga Šiaulių rajono medicinos darbuotojams padėkojo už atsakingą darbą, profesionalumą, ištikimybę mediko profesijai.
Šiaulių rajono savivaldybės mero padėkos raštai Medicinos darbuotojų dienos proga įteikti Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos centro darbuotojams: šeimos gydytojams Rolandui Freimonui, Audriui Čekauskui, gydytojoms psichiatrėms Daivai Indriuškaitei ir Odetai Bulvinaitei, šeimos gydytojai Vida Rupeikienė, burnos higienistei Romai Pakačimienei, bendrosios praktikos slaugytojai Astai Sprindžiukienei, medicinos gydytojams Nikolajui Bolonkinui bei Gintarui Stankevičiui, kineziterapeutei Vitai Palivonei, ergoterapeutei Monikai Paškevičiūtei, bendrosios praktikos slaugytojai Gražinai Gintauskienei, Sveikatos centro Ūkio skyriaus vedėjui Evaldui Ručinskui bei
Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistei Enrikai Vaznienei. Seimo narė Rima Baškienė padėką įteikė Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos centro direktorei Zitai Jablonskienei. Seimo nario Eimanto Kirkučio patarėja Regina Kvedarienė padėką ir dovanėlę įteikė Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei Giedrei Budinienei. Visus su švente pasveikino ir Sveikatos centro direktorei Zitai Jablonskienei gėlių puokštę įteikė Šiaulių rajono savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komitetas – jo pirmininkas Algis Mačiulis bei narės Ingrida Karčmarinienė, Vaida Gricienė, Ingrida Volosova bei Rasa Salygienė. Šventėje taip pat dalyvavo tarybos narė Ingrida Venciuvienė.
Kuršėnų dvare Medicinos darbuotojų dienos proga puikų koncertą surengė Kuršėnų meno mokyklos jaunieji talentai: mokytojos Rimos Ananjevienės mokinės kanklininkės Urtė Bačėnaitė, Smiltė Turolevičiūtė, Gintautė Čepliauskaitė, mokytojo Kęstučio Rupšio mokinys smuikininkas Kristupas Lipskis bei puikus mokytojos ekspertės Irmos Dešriuvienės akordeonininkų ansamblis – Ema Bartkutė, Ugnė Matutytė, Paulina Gaučiūtė, Evita Šulskytė, Lukas Ramanauskas ir Dovydas Miceika.
Medicinos darbuotojų popietę Kuršėnų dvare vedė Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro kultūros renginių organizatorė Jurgita Mockutė, pavasarinę šventės nuotaiką jaukiomis dekoracijomis sukūrė Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro meno vadovė Nerilė Bernotienė ir kūrybinė darbuotoja Eglė Ričkuvienė.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Ritos Žadeikytės, Zigmo Ripinskio nuotraukos (daugiau nuotraukų - socialinio tinklo Facebook Šiaulių rajono savivaldybės paskyroje)
Informacija atnaujinta 2025-04-28 10:41


Komentarai
{{msg}}