Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

ŠIAULIŲ RAJONO SPORTININKŲ PAGERBIMO VAKARE – APDOVANOJIMAI IR PADĖKOS UŽ SPORTO PASIEKIMUS

2024-01-22 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Sausio 19-ąją Kuršėnuose, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre, vyko tradicinis Šiaulių rajono sportininkų pagerbimo vakaras, kuriame padėkota rajono sportininkams už puikius sporto pasiekimus.

Šventę pradėjo Kuršėnų meno mokyklos pučiamųjų orkestras, vadovaujamas Egidijaus Jankausko. Gausiai susirinkusius sportininkus bei jų trenerius pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Kirkutis. Jis pasidžiaugė sportininkų pasiekimais, pažymėjo, jog rajone daugėja šiuolaikinių sporto objektų, sudaromos vis geresnės sąlygos kelti sportininkų meistriškumą.

Geriausiems ir pasižymėjusiems sportininkams bei jų treneriams įteikti Šiaulių rajono mero padėkos raštai, įteiktos sporto nominacijos.

Nominacijoje „Geriausias Šiaulių rajono olimpinių sporto šakų sportininkas“ pripažintas lengvosios atletikos atstovas Robertas Vališauskas. Jo treneris Arnas Lukošaitis.

Geriausia Šiaulių rajono sportininkų olimpinių sporto šakų sportininke tapo Iveta Česnauskaitė (graikų-romėnų imtynės), treneris Gediminas Jonuškis.

Nominacijoje „Geriausias Šiaulių rajono sportininkų neolimpinių sporto šakų sportininkas“ įvertintas svarsčių kilnotojas Povilas Kačinskas. Jo treneris Antanas Gricius.

Geriausia Šiaulių rajono neolimpinių sporto šakų sportininke tapo Lidija Terechova (Rankų lenkimas). Treneris Edikas Petkus.

Geriausia Šiaulių rajono sporto komanda išrinkta SK „Kristalas“ moterų virvės traukimo komanda, kurią treniruoja Antanas Gricius.

Geriausias Šiaulių rajono sporto klubas pripažintas lengvosios atletikos sporto klubas „Lukas“.

Nominacijoje „Geriausias Šiaulių rajono sporto renginys“ išrinktas Kiokušin karate turnyras „Kuršėnų taurė 2023“, kurį organizavo Kuršėnų kiokušin karate klubas „DAO“.

Nominacijoje „Nesenstantys širdimi ir dvasia“ apdovanojimus pelnė Ričardas Stankus (futbolas).

„Už viso gyvenimo nuopelnus Šiaulių rajonui“ apdovanotas Petras Vaitkus, Meškuičių mokyklos fizinio ugdymo mokytojas.

Nominacijoje „Metų savanoris“ laimėjo Justas Prakapas.

Geriausiu nominacijos „Metų fizinio ugdymo mokytojas“ tapo Romualdas Juodis iš Kuršėnų Daugėlių progimnazijos.

O nominacijoje „Šiaulių rajono sportininkų rėmėjas“ geriausiu pripažintas UAB SPD „Armada“.

Sporto vakare susirinkusius žavėjo energingasis šokių kolektyvas „Vitadance“. 

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Autoriaus nuotraukos

Informacija atnaujinta 2024-01-22 10:42

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon