Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

ŠIMTO METŲ JUBILIEJAUS SULAUKĖ MEŠKUIČIŲ SOCIALINĖS GLOBOS ĮSTAIGOS GYVENTOJAS

2025-09-01 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Rugpjūčio 29 dieną VšĮ „Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos centras“ Meškuičių socialinės globos padalinyje vyko sujudimas – buvo švenčiamas čia gyvenančio Antano Jono Meižio šimto metų jubiliejus. Garbingo amžiaus sulaukusio jubiliato atvyko pasveikinti gausus būrys svečių. Sveikinimo žodį tarė Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Sadauskas.

Šiaulių rajono savivaldybės mero Česlavo Greičiaus padėką perskaitė ir Antanui Jonui Meižiui įteikė Savivaldybės tarybos narys Algis Mačiulis. Su garbingu jubiliejumi šimtametį sveikino VšĮ „Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos centras“ direktorė Zita Jablonskienė ir Meškuičių seniūnijos seniūnė Jolanta Baškienė, o čia gyvenanti Zofija Šateikienė jubiliatui paskyrė savo sukurtą eilėraštį.

Antanas Jonas Meižys gimė Kuršėnuose, ten lankė mokyklą. Daugiavaikėje devynių vaikų šeimoje jis buvo pirmasis vaikas. Po to šeima persikėlė į Meškuičius ir čia jis dirbo prie geležinkelio ir ilgus metus dirbo pašto tarnyboje. Kaip jis pats prisipažino, kad gyvenime valgė viską, o labiausiai mėgo saldumynus.

Jubiliatą pasveikino ir tortais pavaišino jo globėjai Jurgina ir Eridanas Jankauskai. Jie labai gerai atsiliepė apie šią Meškuičių socialinės globos įstaigą ir čia dirbantį kolektyvą.

Antanas Jonas Meižys yra pirmas šimtametis Šiaulių rajone sulaukęs tokio gražaus jubiliejaus gyvenantis socialinės globos įstaigoje.

 

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Nuotraukos autoriaus

Informacija atnaujinta 2025-09-01 14:48

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon