NAUJIENOS
SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ DIENA ŠIAULIŲ RAJONE PAMINĖTA SU GAUSYBE NOMINACIJŲ, ŠYPSENŲ IR MUZIKOS
Rugsėjo 26-ąją – Lietuvos socialinių darbuotojų dienos išvakarėse Šiaulių rajono socialiniai darbuotojai, socialinių įstaigų, Šiaulių rajono seniūnijų vadovai ir atstovai, Šiaulių rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus specialistai ir skyriaus vedėja Jolanta Šiuparienė, Šiaulių rajono savivaldybės Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto narės Vaida Gricienė, Ingrida Karčmarinienė, Rasa Salygienė, Seimo narės R. Baškienės patarėja Ada Grakauskienė, Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius ir administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, taip pat Asmens su negalia teisių apsaugos agentūros prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos tinklaveikos specialistė, kuruojanti Šiaulių regioną, Eglė Jurkutė.
Sveikindamas socialinius darbuotojus su profesine švente Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius padėkojo visiems socialiniams darbuotojams už rūpestį rajono žmonėms, apžvelgė svarbiausius darbus Šiaulių rajono savivaldybės socialinėje srityje.
Renginio organizatoriai – Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus darbuotojai pasirūpino, kad šventės metu socialiniai darbuotojai pasipuoštų kokia nors retro detale, scenoje taip pat vyravo retro tematikos dekoracijos, kurias sukūrė talentinga menininkė kuršėniškė Nerilė Bernotienė.
Šventės organizatoriai taip pat parengė net 16 nominacijų socialiniams darbuotojams.
Prieš paskelbiant nominantus scenos ekrane buvo rodomi Savivaldybės Kultūros skyriaus specialisto Zigmo Ripinskio įrašyti vaizdo siužetai apie kiekvieną nominantą.
Nominacija ,,Metų rūpestingumas“ įteikta Editai Zdanienei, Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkei, už empatiją, norą padėti ir patarti, motyvaciją, draugišką bendradarbiavimą, palaikymą. Nominaciją pristatė Danguolė Kraskauskienė.
,,Globos ambasadorius“ – Virginijai Kutkevičienei, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyresniajai specialistei, už ypatingą rūpestingumą ir atidumą, suteikiant globą tiems, kuriems to labiausiai reikia. Nominaciją pristatė Jolanta Šiuparienė.
,,Metų išmintis‘‘ – Renatui Šemetai, Kuršėnų šeimos namų Globos centro padalinio socialiniam darbuotojui, atliekančiam globos koordinatoriaus bei Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM atestuoto asmens funkcijas, už atsidavimą darbui, aukštą profesionalumo lygį ir atsakomybę. Nominaciją vaizdop siužete paskelbė Feliksas Rudzinskas.
,,Metų šiluma” – Marytei Taujanskienei, VšĮ Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos centro Meškuičių socialinės globos padalinio socialinei darbuotojai už žmogiškumą, supratingumą ir rūpestį savo globotiniais. Nominaciją pristatė Virginija Kutkevičienė.
„Metų naujokas“ – Dianai Veblauskienei, VŠĮ „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“ Senjoro programos Šiaulių koordinatorei, sėkmingai įsiliejusiai į pagalbos į namus paslaugas teikiančią bendruomenę. Nominaciją pristatė Giedrė Jasiulytė.
,,Metų atkaklumas“ – Rūtai Bužinskienei, Aukštelkės socialinės globos namų socialinio darbo padalinio vadovei, už indėlį kuriant įstaigos kokybės sistemą, už atkaklumą ir supratingumą socialiniame darbe. Nominaciją pristatė Janina Baranauskaitė.
,,Metų atsidavimas“ – Loretai Antanavičienei, Kuršėnų šeimos namų socialinės įtraukties koordinatorei, už atsidavimą darbui, aktyvų dalinimąsi patirtimi bei iniciatyvumą, kuris įkvepia kitus. Nominaciją vaizdo įraše pristatė Feliksas Rudzinskas.
,,Metų jaunimo gerovės architektė: širdies batais-atradimų keliu“ – Kristinai Pinskienei, Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro direktorei, už nuoširdų rūpestį ir atsidavimą, inovatyviais, netradiciniais metodais kuriamas ir teikiamas prevencines paslaugas, padedančias jaunimui atrasti savo kelią. Nominaciją pristatė Loreta Matolienė ir Simona Dambrauskienė
„Metų ištvermė“ – Editai Karpovienei, VšĮ „Ventos slėnis“ socialinei darbuotojai, už atkaklumą ir didžiulę kantrybę teikiant laikino apnakvindinimo, apgyvendinimo nakvynės bei savarankiško gyvenimo namuose paslaugas. Nominaciją pristatė Giedrė Jasiulytė.
,,Metų atsakomybė“ – Renatai Kačkienei, VšĮ ,,Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims‘‘ direktorės pavaduotojai socialiniams reikalams, už profesionalumą ir atsakingą vadybinę veiklą, projektų rengimą ir jų įgyvendinimą. Nominaciją pristatė Virginija Norvaišienė.
,,Metų nuoširdumas” – Virgenijai Laucevičienei, Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatorei (seniūnijose), už begalinį geraširdiškumą, nuoširdumą bei nuolatinį domėjimąsi socialinio darbo sritimi, norą tobulėti. Nominaciją pristatė Danguolė Kraskauskienė
,,Metų darbštumas“ – Laimonui Milinavičiui, Aukštelkės socialinės globos namų direktoriaus pavaduotojui socialiniams reikalams, už žinias ir geros patirties sklaidą bendruomenėje. Nominaciją pristatė Janina Baranauskaitė.
,,Metų žinios nešėjas“ – Šiaulių rajono asmens su negalia draugijai, už nuoširdžiai, kūrybiškai organizuojamus ir viešinamus renginius asmenims su negalia Šiaulių rajone. Nominaciją pristatė Irena Simanauskienė.
,,Vaikų svajonių gidai‘‘ – Viešosios įstaigos „Eterna vita“ vaikų dienos centrui, už suteiktas galimybes vaikams augti ir tobulėti, išbandyti naujas veiklas, stiprinti savo įgūdžius, puoselėti savo talentus ir siekti svajonių. Nominaciją pristatė Vida Dargė.
,,Metų pagalba‘‘ – Eglei Jurkutei, Asmens su negalia teisių apsaugos agentūros prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos tinklaveikos specialistę (kuruojanti Šiaulių regioną) už nuoširdžią pagalbą ir rūpestį, už darbštumą ir nesibaigiančią energiją, padedant organizuoti paslaugas asmenims su negalia Šiaulių rajone. Nominaciją pristatė Jolanta Šiuparienė.
,,Už viso gyvenimo nuopelnus‘‘– Feliksui Rudzinskui, Kuršėnų šeimos namų direktoriui, už ilgametį darbą įstaigoje, atsidavimą ir profesionalumą, pastangas ir rūpestį, organizuojant įstaigos veiklą. Nominacija jau buvo įteikta F. Rudzinskui paskutinę jo darbo dieną Kuršėnų šeimos namuose.
Eglė Jurkutė socialinės apsaugos ir darbo ministro padėkas įteikė Rūtai Bužinskienei, Aukštelkės socialinės globos namų socialinio darbo padalinio vadovei, bei Laimonui Milinavičiui, Aukštelkės socialinės globos namų direktoriaus pavaduotojui socialiniams reikalams.
Savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Loreta Matolienė ir jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė padėkojo Socialinės paramos skyriaus vedėjai Jolantai Šiuparienei.
Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius atminimo dovanėles įteikė šventę vedusiai Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro kultūros renginių organizatorei Jurgitai Mockutei ir šventės interjerą kūrusiai Nerilei Bernotienei.
Šventę vainikavo labai nuotaikingas ir stilingas klaipėdiečių trio „Kartą Amerikoje“ koncertas.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Ritos Žadeikytės, Zigmo Ripinskio nuotraukos (daugiau nuotraukų socialinio tinklo Facebook Šiaulių rajono savivaldybės paskyroje)
Informacija atnaujinta 2024-09-27 13:24


Komentarai
{{msg}}