Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

SPORTO ŠVENTĖ „AŠ, SPORTAS IR NEGALIA“ KURŠĖNUOSE SUBŪRĖ DEŠIMT KOMANDŲ

2025-09-15 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Šiaulių rajono neįgaliųjų sporto klubas „Atgaiva“ kartu su Kuršėnų sporto mokykla surengė tradicinę neįgaliųjų sporto šventę „Aš, sportas ir negalia“. Į renginį susirinko net dešimt komandų iš Lietuvos ir Latvijos.

Iškilmingame šventės atidaryme išsirikiavo dešimt komandų: Šiaulių rajono Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubas „Atgaiva“, Kėdainių neįgaliųjų reabilitacijos ir sporto klubas, Latvijos Respublikos Bauskos neįgaliųjų sporto klubas, Šiaulių miesto neįgaliųjų draugija, Pasvalio rajono neįgaliųjų draugija, Pakruojo neįgaliųjų draugija, Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija, Asociacija „Aš galiu“, Šeduvos miesto neįgaliųjų draugija, Mažeikių rajono neįgaliųjų draugija.

Šventės dalyvius pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius, vicemeras Mindaugas Sadauskas, LR Seimo narys Eimantas Kirkutis, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariai Ada Grakauskienė ir Algis Mačiulis, Kuršėnų seniūnijos seniūnas Raimondas Bernotas, Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos seniūnė Edita Mileikienė.

Viena iš renginio organizatorių Elena Adomaitienė pristatė atvykusias komandas, o Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė supažindino su rungtimis ir pristatė teisėjus.

Varžybose netrūko azarto ir sportinio ryžto. Kuršėnų komanda iškovojo net 15 medalių: 4 aukso, 6 sidabro ir 5 bronzos.

Šventės šeimininkai Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubas „Atgaiva“ galėjo pasigirti asmeniniais pasiekimais:

  • „Spindinti žvaigždė“ rungtyje pirmą vietą pelnė Kristina Kasperavičiūtė, antrą – Aurimas Kančauskas.
  • „Taikliosios rankelės“ rungtyje trečią vietą laimėjo Aurimas Kančauskas.
  • Kimštinio kamuolio metimo rungtyje nugalėjo Kristina Kasperavičiūtė.
  • Baudų metimo rungtyje pirmą vietą iškovojo Aurimas Kančauskas.
  • Rankų lenkimo rungtyje nugalėjo Elena Adomaitienė, o trečią vietą užėmė Aurimas Kančauskas.
  • Šaškių varžybose pirmąją vietą pelnė Jadvyga Mažeikienė, antrąją – Kristina Kasperavičiūtė, trečiąją – Alfonsas Gelminauskas, taip pat sidabrą laimėjo Valdimaras Ališauskas.
  • Šachmatų rungtyje sidabrą pelnė Saulius Mironas, bronzą – Vigilija Čyžienė.
  • Šaudymo rungtyje antrą vietą užėmė Vigilija Čyžienė, trečiąją – Saulius Mironas.

Galutinėje komandų įskaitoje pirmąją vietą laimėjo Šiaulių rajono neįgaliųjų sporto klubas „Atgaiva“, antri – Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai, o trečiąją vietą užėmė Šiaulių miesto neįgaliųjų draugija.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Zigmo Ripinskio nuotraukos (daugiau nuotraukų – socialinio tinklo Facebook Šiaulių rajono savivaldybės paskyroje)

Informacija atnaujinta 2025-09-15 13:37

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon