NAUJIENOS
SPORTUOK, ŽAISK KREPŠINĮ SU FENIKSU - 2024!
Šiaulių rajono sporto klubo "Feniksas" ir Kuršėnų SM krepšininkai balandžio–birželio mėnesiais organizavo ir dalyvavo projekto „Sportuok, žaisk krepšinį su Feniksu – 2024!” varžybose, turnyruose, stovyklose.
Balandžio mėnesį suorganizuotas šeimų turnyras „2x2 krepšinio duetai“. Turnyre dalyvavo 15 komandų. Klubo sportininkai kartu su tėveliais, broliais, pusbroliais ir kitais šeimos nariais liejo prakaitą krepšinio aikštelėje. Visi dalyviai apdovanoti atminimo statulėlėmis, prizininkai taurėmis ir medaliais.
Gegužės ir birželio mėnesiais vyko du 5x5 krepšinio turnyrai.
2014-2015 m. gimę krepšininkai dalyvavo Vidurio Lietuvos vaikų krepšinio lygos finaliniame etape Kėdainiuose. Mažojoje taurėje iškovota 2 vieta.
2015-2016 m. gimę jaunieji krepšininkai dalyvavo krepšinio turnyre „Tauragė Spring Cup“. Iškovota taip pat 2 vieta.
Džiaugiamės sportininkų pergalėmis.
Birželio 24-28 dienomis suorganizuota dieninė individualių krepšinio įgūdžių – pramoginė stovykla. Joje sportavo 14 klubo auklėtinių. Po treniruočių vaikinai dalyvavo įvairiose dienos edukacinėse veiklose (Atlantis Cinemas, Radviliškio baseinas, Apollo boulingas, putų šou). Visi dalyviai apdovanoti marškinėliais, atminimo medaliais. Geriausi konkursų, turnyrų krepšininkai – atminimo statulėlėmis.
Sportininkai patyrė daug teigiamų emocijų, pagerino fizinę ir emocinę būseną, puikiai praleido laiką, tobulino komandinius ir asmeninius įgūdžius.
Projektą pavyko organizuoti gavus dalinį finansavimą iš Šiaulių rajono savivaldybės fizinio aktyvumo ir sporto projektų programos lėšų, taip pat panaudojus tėvelių paramą bei Šiaulių rajono sporto klubo „Feniksas“ lėšas.
Ačiū Šiaulių r. Kuršėnų SM, Šiaulių r. savivaldybei, treneriams, svečiams ir visiems prisidėjusiems prie mūsų KREPŠINIO!
Klubo vadovas Arnas Liulys
Informacija atnaujinta 2024-07-04 08:18


Komentarai
{{msg}}