NAUJIENOS
STOVYKLĄ „VASAROK SPORTUODAMAS“ IŠ DALIES FINANSAVO ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
2024 m. liepos 20-26 dienomis Palangoje vyko dvidešimt trečioji stovykla „Vasarok sportuodamas”. Liepos 20 dieną nuvykę į Palangą, į poilsiavietę „Pušyno aidas“, įsikūrėme. Jau tą pačią dieną šiek tiek pajudėjome treniruotės metu. Treniruotės vyko rytą ir vakare. Laisvu nuo treniruočių laiku buvo įvairiausių atrakcijų prie laužo, žaidimų, konkursų, naujokų "krikštynų", tinklinio, futbolo, krepšinio, badmintono, šaškių varžybų ir kitokių pramogų.
Taip pat pėsčiomis žygiavome į Palangos baseiną, kur maudėmės, kaitinomės pirtelėse, atsipalaidavome sūkurinėse voniose. Be to, vykome į Klaipėdą, į ekskursiją po Lietuvos jūros muziejų bei delfinariumą, kur susipažinome ir stebėjome įvairias žuvis, moliuskus, pingvinus, jūrų liūtais, ruonius, laivus, domėjomės jų istorija ir, aišku, stebėjome delfinų bei kaliforninių jūrų liūtų pasirodymus. Poilsiavome ir maudėmės bei žaidėme prie jūros.
Paskutinįjį vakarą ėjome palydėti saulės nuo Palangos tilto, o jau liepos 26 dienos popietę įvyko stovyklos uždarymas.
Dalis išlaidų buvo padengtos iš Šiaulių rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio organizavimo projekto lėšų.
Informacija atnaujinta 2024-07-31 08:23


Komentarai
{{msg}}