Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

SUSITIKIME SU NAUJĄJA KULTŪROS PAVELDO DEPARTAMENTO ŠIAULIŲ TERITORINIO SKYRIAUS VEDĖJA – APIE DARBUS, LŪKESČIUS IR PERSPEKTYVAS

2023-10-24 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Šiaulių rajono savivaldybėje su meru Česlovu Greičiumi bei Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėja Irina Vingriene susitiko naujoji Kultūros paveldo departamento (KPD) Šiaulių teritorinio skyriaus vedėja Vita Martinaitienė.

Šias pareigas V. Martinaitienė, laimėjusi konkursą, pradėjo eiti š. m. rugsėjo 22-ąją.

Kultūros paveldo departamento (KPD) Šiaulių teritorinio skyriaus vedėja teigė, kad pažintį su visomis apskrities savivaldybėmis ji pradėjo būtent nuo Šiaulių rajono, kur pastaruoju metu didelis dėmesys skiriamas kultūros paveldui – sėkmingai sutvarkytas Kuršėnų dvaro rūmų pastatas, įsigytos dvaro arklidės ir yra puiki vizija jas atnaujinti ir pritaikyti visuomenės poreikiams.

Naujoji KPD Šiaulių teritorinio skyriaus vedėja domėjosi Šiaulių rajone esančiais paveldo pastatais, jų būkle, ateities perspektyvomis.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius išreiškė pageidavimą, kad KPD Šiaulių teritorinis padalinys aktyviai dalintųsi informacija apie galimybes atnaujinti kultūros paveldo objektus, kvietė bendradarbiauti saugant ir prižiūrint Kryžių kalną – pasaulinio garso objektą, gausiai lankomą turistų, taip pat ir kitus visos šalies istorijai svarbius paveldo objektus, esančius Šiaulių rajone.

KPD Šiaulių teritorinio padalinio vedėja Vita Martinaitienė pažadėjo, kad vyks aktyvus, nuoširdus ir geranoriškas dialogas su savivaldybe sprendžiant visus kultūros paveldo objektų klausimus.

Šiaulių rajono savivaldybės mero patarėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2023-10-24 11:46

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon