NAUJIENOS
TURIZMĄ PUOSELĖJANČIOS ŠIAULIŲ RAJONO ĮSTAIGOS PRISISTATĖ TARPTAUTINĖJE TURIZMO PARODOJE „BALTTOUR 2023“ RYGOJE
Šiaulių rajono turizmą puoselėjančios įstaigos drauge su daugiau nei 160 turizmo įmonių ir įstaigų iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Turkijos, Uzbekistano, Vokietijos, Kosta Rikos, Indijos, Norvegijos, Vengrijos, Ispanijos, Suomijos, Čekijos, Indonezijos siūlė atrasti savo kraštus tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour 2023“ Rygoje. Jų atstovai visus pasitiko ir mielai supažindino su savo šalių turistinėmis vietomis ir kultūra, pasakodami įdomias istorijas ir pakviesdami apsilankyti.
Savo stendą su šūkiu „Šiaulių rajonas gali nustebinti“ parodos lankytojams pristatė ir Šiaulių rajonas, o prieš parodos atidarymą mūsų rajono delegacija apsilankė Lietuvos ambasadoje Rygoje, kur Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Kristina Duseikaitė-Pekštienė pristatė žymiausius mūsų krašto turizmo objektus – Kryžių kalną, Kurtuvėnus, Naisius, Kuršėnus, juk Šiaulių rajonas ne tik gali, bet ir turi kuom nustebinti. Ambasados darbuotojai buvo vaišinami legendiniu Kuršėnų vyniotiniu.
Parodoje „Blattour 2023“ Latvijos žiniasklaidos atstovams ir kelionių organizatoriams buvo pristatomas Kurtuvėnų regioninis parkas, Agailių koplyčia, Kryžių kalnas, Dargaičių Zoo, Kuršėnų pėsčiųjų tiltas ir dvaras, EKTAC vykdomos veiklos, edukacijos.
Parodą aplankęs Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Vaitkus pažymėjo, jog tokios parodos yra labai reikalingos, o naudą pajus visos turizmą puoselėjančios įmonės.
„Džiaugiamės, kad svarbiausias Latvijos kelionių industrijos renginys „Balttour“ pagaliau sugrįžta vasario mėnesį. Jis sutraukė platų dalyvių ratą su daugybe įvairių dalykų, kuriuos gali pasiūlyti keliautojams Latvijoje ir visame pasaulyje. Nuostabu matyti kelionių įmones, investuojančias į naujų produktų kūrimą ir naujų krypčių atradimą, tenkinančias keliautojų poreikius ir didelį norą tyrinėti pasaulį,“ – sakė Latvijos kelionių agentų ir operatorių asociacijos (ALTA) prezidentas Eriks Lingeberziņš.
Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis
Nuotraukos autoriaus
Informacija atnaujinta 2023-02-07 11:50


Komentarai
{{msg}}