NAUJIENOS
VASARIO 16-ĄJĄ KURŠĖNUOSE – PAGARBA LIETUVOS VALSTYBĖS KŪRĖJAMS, GARBĖS PILIEČIŲ INAUGURACIJOS CEREMONIJA IR GALA KONCERTAS „SAULĖS GIESMĖS“
Vasario 16-ąją kviečiame iškilmingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 108-ąsias metines Kuršėnuose.
10 val. šventinė trispalvių žvakelių įžiebimo ceremonija prie Vyčio paminklo.
16.30 val. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas prie Vyčio paminklo.
17.00 val. Šv. Mišios Kuršėnų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje už Lietuvos valstybę ir jos žmones
18.00 val. visus kviečiame į Kuršėnų kultūros centro didžiąją salę – Šiaulių rajono savivaldybės garbės piliečių inauguracijos ceremoniją bei Gala koncertą „Saulės giesmės“.
Iškilmių metu bus inauguruoti Šiaulių rajono garbės piliečiai – Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras Algimantas Sėjūnas ir treneris, pedagogas Petras Vaitkus.
Šios išskirtinės šventės proga Kuršėnų kultūros centre baltų mito, žmogaus balso ir medžio instrumento susitikimas – Gala koncertas „Saulės giesmės“, kuriame grieš Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, vadovaujamas iš Šiaulių rajono kilusio dirigento Modesto Barkausko, dainuos solistė – taip pat iš Šiaulių rajono kilusi jaunosios kartos Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro žvaigždė Greta Keraitė, gros puiki kanklininkė, Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos direktorė Regina Marozienė. Koncertą ves Julijus Grickevičius.
Renginys nemokamas! Kvietimai į renginį: ticketmarket.lt ir Kuršėnų kultūros centro bilietų kasoje II-V 15–18 val.
Taip pat kviečiame vasario 12 d., 16.00 val. dalyvauti tradicinės parodos „Atmintis ateičiai“ atidaryme Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centre
Kviečiame į Kuršėnus! Visi drauge įspūdingai paminėkime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną!
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Informacija atnaujinta 2026-02-10 08:39


Komentarai
{{msg}}