NAUJIENOS
VYKDOMAS ŠIAULIŲ RAJONO BENDRUOMENĖS SVEIKATINIMO INICIATYVŲ SKATINIMO IR RĖMIMO PROJEKTAS „PATREPSĖJĘ PASMAGURIAUKIME!“
2024 m. spalio 11 d. vyko Šiaulių rajono bendruomenės sveikatinimo iniciatyvų skatinimo ir rėmimo projekto „Patrepsėję pasmaguriaukime!“ veiklų I etapas. Aktyvias veiklas ir sportinius užsiėmimus organizavo projekto partneris – Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla.
Aktyvios veiklos vyko Kuršėnuose: Sporto mokyklos patalpose, Daugėlių stadione ir pušyne. Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė organizavo trumpą ekskursiją, supažindindama projekto dalyvius su patalpomis, skirtomis užsiimti sportine veikla bei turima sportine įranga.
Vėliau, graikų-romėnų imtynių mokytojas metodininkas Gediminas Jonuškis susirinkusiuosius pakvietė dalyvauti bendroje mankštoje. Atsikvėpę, po intensyvios mankštos projekto dalyviai buvo suskirstyti komandomis, vyko draugiškos varžybos.
Dalyvaujant aktyviose veiklose – estafetėse buvo stiprinamas komandinis darbas, propaguojamas aktyvus laisvalaikis vyresniame amžiuje, skatinamas fizinis aktyvumas. Šiuose užsiėmimuose dalyvavo 50 Šiaulių rajono gyventojų – suaugusiųjų 55+ amžiaus iš Kuršėnų miesto ir Gruzdžių miestelio.
Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Edita Giržadienė
Organizatorių nuotraukos
Informacija atnaujinta 2024-10-21 15:36


Komentarai
{{msg}}