Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

VYKDOMAS ŠIAULIŲ RAJONO BENDRUOMENĖS SVEIKATINIMO INICIATYVŲ SKATINIMO IR RĖMIMO PROJEKTAS „PATREPSĖJĘ PASMAGURIAUKIME!“

2024-10-21 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

2024 m. spalio 11 d. vyko Šiaulių rajono bendruomenės sveikatinimo iniciatyvų skatinimo ir rėmimo projekto „Patrepsėję pasmaguriaukime!“ veiklų I etapas. Aktyvias veiklas ir sportinius užsiėmimus organizavo projekto partneris – Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla.

Aktyvios veiklos vyko Kuršėnuose: Sporto mokyklos patalpose, Daugėlių stadione ir pušyne. Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė organizavo trumpą ekskursiją, supažindindama projekto dalyvius su patalpomis, skirtomis užsiimti sportine veikla bei turima sportine įranga.

Vėliau, graikų-romėnų imtynių mokytojas metodininkas Gediminas Jonuškis susirinkusiuosius pakvietė dalyvauti bendroje mankštoje. Atsikvėpę, po intensyvios mankštos projekto dalyviai buvo suskirstyti komandomis, vyko draugiškos varžybos.

Dalyvaujant aktyviose veiklose – estafetėse buvo stiprinamas komandinis darbas, propaguojamas aktyvus laisvalaikis vyresniame amžiuje, skatinamas fizinis aktyvumas. Šiuose užsiėmimuose dalyvavo 50 Šiaulių rajono gyventojų – suaugusiųjų 55+ amžiaus iš Kuršėnų miesto ir Gruzdžių miestelio.

Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Edita Giržadienė

Organizatorių nuotraukos

Informacija atnaujinta 2024-10-21 15:36

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon