Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Renginiai

NEMOKAMA FILMO „GERUMO STEBUKLAS“ PEŽIŪRA

2021-04-23 - 2021-04-23 18:00 - 22:00 Dalintis
Google Meet

Balandžio 23 d. 18.00 val. kviečiame registruotis ir nemokamai savo namų kino platformoje žiūrėti filmą „Gerumo stebuklas“ (2017, angl. k., liet. subt.)!

Registruotis į filmo peržiūrą galite čia: https://forms.gle/SyXqpyCHuawUQNwY7

Filmo aprašymas:

Režisierius – Stephen Chbosky

Vaidina: Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay

Trukmė: 1 val. 53 min.

Augustas „Ogis“ Pulmanas gimė deformuotu veidu ir didžiąją pirmųjų dešimties gyvenimo metų dalį praleido ligoninėse ir namie. Berniuko sveikatai pagerėjus, jo tėvai nutaria leisti sūnų į mokyklą. Būsimasis penktokas labiausiai norėtų tapti nematomas, deja, išskirtinis jo veidas aplinkiniams yra tarsi žvilgsnių magnetas. Mokyklos peštukai iš karto ima kabinėtis prie Ogio. Tačiau tarp daugybės vaikų atsiranda pora drąsuolių, kurie, nebijodami bendros nuomonės, pasiūlo savo draugystę jautriam ir geraširdžiam naujokui.

Su Ogio išskirtinumu turi susigyventi ne tik mokiniai, bet ir jo tėvai, mokytojai ir visi miestelio gyventojai. Gera, užjaučianti ir nuolat kitiems pasiruošusi padėti išskirtinio berniuko širdis galų gale nugali išankstinius nusistatymus ir parodo, kad tikrasis grožis visuomet slypi viduje.

Filmas sukurtas pagal rašytojo R. J. Palacio to paties pavadinimo romaną.

Su užsiregistravusiaisiais dalyviais susisieksime nurodytu el. paštu ir atsiųsime filmo nuorodą iki peržiūros likus valandai.

Dalyvių skaičius ribotas.

Renginio organizatorės: Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka

Veikla organizuojama iš LR kultūros ministerijos finansuojamos priemonės „Aprūpinti bibliotekas socialinės ir informacinės atskirties gyventojų grupėms skirta įranga ir priemonėmis“ lėšų.